Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Vianoce sa nezadržateľne blížia a vy stále neviete, aké darčeky kúpite svojej milovanej polovičke? Chcete sa vyhnúť zbytočným stresom pár dní pred sviatkami? Nachystajte si preto v predstihu všetky vianočné darčeky pre svoju drahú. Ale pozor! Dôkladne ich schovajte, aby ich vaša žena nenašla ešte skôr, ako príde 24. december.

Spodné prádlo

Po spodnom prádle svetových značiek túži každá žena, ale bohužiaľ nie každý muž má na to, aby jej ich kúpil. Niektorí muži nevedia, aký vzor, tip a farbu vybrať a obávajú sa, že namiesto radosti budú vidieť smútok v očiach svojich lások. Neobávajte sa ničoho. Ak neviete, aký typ spodného prádla sa páči vašej polovičke, skúste si odpozorovať, aké spodné pádlo vaša žena vyberá. Poprechádzajte sa spolu v nákupných centrách a zájdite do obchodov so spodným prádlom. Vibrátor dokážete vybrať aj sám. Horšie to bude so spodným prádlom.

Šperky

Ďalším skvelým tipom na vianočný darček sú šperky. Každá žena by chcela mať tucet prekrásnych šperkov, ktoré by mohla striedať a vyberať podľa toho, na aký typ spoločenskej udalosti sa chystá. Verte, že šperkami nič nepokazíte.

Ak by sme vám mohli odporučiť, ženy najčastejšie túžia po perlách. Ak nájdete nejaké cenovo dostupné perly a budete vedieť, že sa vašej žene budú páčiť, kúpte ich. Uvidíte, že vaša žena vás bude milovať ešte viac.

Dovolenka, kúpele

Okrem šperkov dokážete svoju partnerku potešiť aj včasnou rezerváciou dovolenky pri mori alebo rezerváciou kúpeľného pobytu. Ak obaja potrebujete trošku zrelaxovať hneď teraz, je dobré, keď si radšej vyberiete rezerváciu wellness pobytu ako dovolenku pri mori. Na tu máte ešte čas.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :