Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý z nás by bol rád, keby si mohol dopriať auto svojich snov. Bohužiaľ niekedy však stojí auto viac peňazí, ako máme k dispozícii. Ak predsa len máte auto a potrebujete ho tak trošku vylepšiť, nie je potrebné, aby ste mali spoiler a iný lak. Postačia vám tieto doplnky, o ktorých si povieme nižšie. Nielenže vaše auto skrášlia, ale mu aj pomôžu. Aby však cestovanie v aute bolo pohodlné, ako šoféri by ste si mali obúvať lepšiu obuv – napríklad niečo na štýl topánok Gábor, ktoré sú pohodlné a netlačia počas šoférovania.

Vaničky do kufra

Ak chcete cestovať pohodlne bez toho, aby ste každú chvíľu zastavovali a naprávali batožinu v kufri, vyberte si kvalitné vaničky do kufra, ktoré zabránia tomu, aby sa náklad v kufri prešmykoval z jednej strany na druhú. Nie je nič horšie, ako keby ste mali každých päť minúť zastavovať a kontrolovať, či sa vám v kufri niečo nezašpinilo, nerozlialo alebo nerozbilo.

Deflektory

Ak cestujete s niekým, kto fajčí a nechcete zastavovať na každých pumpách, pomôžu vám šikovné deflektory, ktoré si namontujete na každé okno. Dokážu vám zabezpečiť pravidelnú cirkuláciu vzduchu bez toho, aby vám pokazili účes. Cestujte pohodlne aj cez leto – kúpte si deflektory.

Aby cestovanie bolo príjemné, budete potrebovať okrem vaničiek do kufra a deflektorov dobrú náladu, veľa energie a hlavne žiaden alkohol v krvi. Myslite okrem svojho pohodlia aj na bezpečnosť cestnej premávky.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :