Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Obaly využíva takmer každá výrobná spoločnosť. Kde a ako sa k nim dostanete?

Ak potrebujete pre vaše podnikanie obalový materiál, kde by ste ho zháňali? Či už máte výrobný podnik, v ktorom potrebujete pre vaše produkty akýkoľvek obal alebo ste si dali vyrobiť produkt v inom podniku a chcete ho bezpečne prepravovať alebo je vaša potreba pre obalový materiál iného pôvodu, riešenie je naozaj jednoduché.

Existujú výrobné podniky, ktoré vám dodajú obalový materiál akéhokoľvek druhu. Či už ide o fľaše, tégliky, rozprašovače, tuby, kartónové krabice, sklenené výrobky, uzávery a vrchnáky a podobne, s vašou požiadavkou sa ľahko vysporiada spoločnosť a veľkoobchod pre obaly All In Packaging. Dokonca vám dokáže vyrobiť akýkoľvek obal na mieru. Vyrobí vám tieto obaly či už ste malí podnikatelia alebo veľké spoločnosti. Nezáleží na kvantite.

Každý si predstaví jednoduché obaly ako fľaše, krabice alebo vrchnáky. Dodať vám je možné ale aj penové alebo dávkovacie pumpy na plastové obaly, mechanické rozprašovače rôznych druhov ručnej obsluhy, airless a teda vzduchotesné systémy na špeciálne použitie a iné príslušenstvo k základným obalom. Takisto vám vyrobia etikety na mieru, potlačia vám dané etikety alebo aj naplnia obalové materiály vaším produktom.

Firma All In Packaging sa prispôsobuje aj aktuálnym trendom. Jeden z najdôležitejších v súčasnosti je ekológia. Ide teda o znova použiteľné alebo recyklované obaly. Nielen to, ale aj obaly z odbúrateľných a prírodných materiálov ako je drevo, cukrová trstina, papier a podobne. Viete, že v bežných fast-foodoch alebo reštauráciách sa prechádza od plastových kelímkov, slamiek a obalov k recyklovaným alebo papierovým obalom, ktoré môžu byť tiež ľahko recyklovateľné.

Fľaše a iné obalové materiály môžu byť samozrejme aj zo skla. Ten sa síce bežne v prírode nevyskytuje, je ale 100% recyklovateľný a v podstate použiteľný dookola v cykle narozdiel od papiera alebo dreva. Sklené výrobky má spoločnosť v ponuke tiež. Ponuka sortimentu je naozaj široká, v rôznych objemoch, prevedeniach, materiáloch, farbách, modeloch a typoch použitia. Je už len na vás, či si vyberiete zo sortimentu alebo si dáte vyrobiť niečo na mieru.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :