Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Keď pomyslíte na nezameniteľný kus nábytku, ktorý nesmie chýbať v žiadnej obývačke, čo vám ako prvé napadne? Základ každej obývačky, v ktorej ste kedy boli, bola samozrejme sedacia súprava. Nejaké tie sedačky a samozrejme kreslá. Kreslo nie je len doplnok sedacej súpravy, môže byť kľudne aj ako samostatný kus doplňujúci akýkoľvek priestor alebo na mieru vyrobený už k existujúcej sedacej súprave.

Keď si nekúpite kreslo priamo so sedačkami, môžete si ho dať dodatočne vyrobiť na mieru. Výhody kresla vyrobeného na mieru je hneď niekoľko. Nemusíte sa báť nekvalitnej konštrukcie, netrvácneho čalúnenia alebo použitia lacných materiálov. Môžete si byť istý, že kreslo sa vám do priestoru bude hodiť a zapadne rozmerovo presne tam, kam má. Ak použijete svoju kreativitu, kreslo bude so sedačkami dotvárať obývačku alebo akúkoľvek izbu ako umelecké dielo.

Kreslo nemusí byť nutne len v obývačke. Miestnosti ako pracovňa, izba pre deti alebo predsieň je tiež miestom, kde sa tento kus nábytku dá použiť. Ak máte napríklad svoj kútik na čítanie kníh, vylepšite si ho. Ak už napríklad vlastníte sedačky na mieru, kreslo vyrobené len pre vás je ako samozrejmosť. Existujú rôzne druhy kresiel ako napríklad ušiaky, teda tie, ktoré majú operadlá aj na bokoch pre hlavu, luxusné, teda kreslá pre náročnejších, kožené, moderné atď. Detailnejšie rozdelenie môže byť už podľa účelu, použitého materiálu, vzoru na čalúnení a podobne. Napríklad teda rohové, rozkladacie, látkové, kožené a iné.

Ak ste sa rozhodli pre kvalitu, základným materiálom kresla by malo byť masívne drevo a preglejka, žiadna drevotrieska. Pri výrobe na mieru si viete sami zvoliť komfort sedenia a výšku sedu. Toto všetko viete nájsť na stránke Sedacky.com. Ponuka zahŕňa slovenské sedačky vysokej kvality na mieru pre vás, kreslá, stoličky, postele a rôzne zariadenie do interiéru. Ak máte radi unikátnosť a originalitu a viete rozoznať kvalitu, niečo vyrobené na žiadosť len pre vás je tá správna voľba.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :