Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Bohužiaľ sa nám leto pomaly, ale isto končí. S ním aj vysoké teploty, krátke sukne, čím menej zahaľujúce oblečenie a mnoho ďalšieho v oblasti módy. Tak, ako každé ročné obdobie a každý rok so sebou prináša niečo nové, tak je to aj v oblečení a módnych doplnkoch. Jeseň 2017 má viacero charakteristických prvkov, ktoré oživujú šatník každej ženy. Aké to teda sú?

Základné módne trendy jesene tohto roku sú výrazné kožené bundy, džínsovina, červená farba, chlpaté doplnky, strapce a podobne. Napríklad taká červená je nesporným vodcom tejto tlupy. Je to trend, na ktorom sa zhodne viacero blogov a módnych značiek. Jej výraznosť vás odlíši z davu a každý módny kúsok na vás bude žiariť už z diaľky. To samozrejme módne domy vedia a v červenej toho nájdete túto jeseň mnoho.

Ďalší výrazný trend je džínsovina inak volaná aj denim. Toto nie je nový a prvýkrát sa vyskytujúci trend, ale máme ho tu znova. Prvýkrát sa objavili na populárnej scéne už v 70tych a 80tych rokoch 20. storočia. Potom sa ich popularita viackrát vrátila a túto jeseň ho tu máme znova. A nie len džínsové nohavice, ale aj bundy, vesty a mnoho ďalšieho. Nič denimom nepokazíte.

Aké trendy nám prináša jeseň v oblasti kabeliek? Takisto ako všeobecné trendy aj pri kabelkách platia horespomínané. Okrem toho sa dostávajú na výslnie metalické kabelky, aplikácie ako pierka, strapce a tiež už spomínané chlpaté doplnky. Ďalším výrazným trendom v kabelkách je typ kabelky Obag.

Určite ste už o kabelkách O bag niečo počuli. Je to silikónová kabelka rôznych tvarov a farieb s vymeniteľnými rúčkami. Dámske kabelky, tašky O bag sa hodia takmer na každú príležitosť vďaka ich univerzálnemu vzhľadu a možnosti vymeniť si držadlá. Vyzerajú zároveň luxusne a trendovo. Ľahko sa čistia a budete mať problém ich mechanicky poškodiť. Toto je novinka, ktorá by žiadnu ženu nemala minúť, nezaostávajte ani vy.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :