Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pomaly, ale isto prichádza leto a dalo by sa obrazne povedať, že ak na dvere neklepe, je to preto, že už ich otvára. S letom príde krásne dlhoočakávané teplo a všetci vyjdeme von a nikto nás nedostane naspäť do interiéru. Užijeme si slniečko, vodu, poopaľujeme sa a vyjdeme na nejaký ten výlet do našich domácich prírodných úkazov alebo do zahraničia. S letom prichádza množstvo radosti, ale aj maličké problémy a starosti. Veď nič nie je dokonalé. Čo také nás trápi v lete?

Dámy, vás bude určite trápiť, čo teraz na seba. Šatník treba vymeniť, trend sa zmenil, látky bude mať na sebe človek menej, nech sa toľko nepotí. Na prvom mieste sú asi najobľúbenejší letný kus oblečenia pre každú ženu širšie dámske šaty. Tie robia ženu sexy, dokážu zvýrazniť jej postavu, a tá sa v nich cíti príjemne. Sú v rozličných farbách, tvaroch a vzoroch. Určite každú dámu zaujme aspoň jeden kus tohto výnimočného oblečenia.

Čo ale dámy hovoríte na dámske topy? Považujete tento kus šatníka za základný pre vašu letnú výbavu? Topy sú špecifické tým, že vlastne nie sú špecifické. Môžete ich nosiť takmer na každú príležitosť, aj keď sa vlastne hodia na príležitosť každodennú. Nebojte sa ich zobrať na prechádzku, na bicykel alebo do mesta s kamarátkami.  Tento kus oblečenia nikdy nesklame.

Keď už sme pri problémoch, ktoré prináša leto, je tu jeden zásadný, ktorému sa určite nevyhnete. A tým je dotieravý hmyz. Je stopercentná istota, že úplne každý z vás sa stretol s týmito malými záškodníkmi. Kým len otravujú a bzučia okolo nás, nie je to až také hrozné. Keď ale začnú štípať a spôsobovať svrbenie a pupáky, to nás už dokáže nahnevať. A ako sa v domácnosti brániť? Určite stačí používať siete proti hmyzu. Najjednoduchší, lacný a nezávadný spôsob, ako byť doma v pohodlí aj v lete.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :