Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Matematika a jazyky sú slabosťou mnohých žiakov zo základnej, strednej, ale aj z vysokej školy. Ako sa dostať na vyššiu úroveň? Ako sa tieto ťažké predmety naučiť a excelovať v nich? Poradíme vám, ako na to.

 

Veľký strašiak – matematika

 

Pamätáte si hodiny matematiky, keď ste tŕpli, aby vás pani učiteľka nevyvolala pred tabuľu? Príklady z matematiky boli vašou slabosťou a snažili ste sa len tak tak cez tento predmet prejsť?Tieto časy sú už dávno za vami, ale ak máte doma deti, skúste myslieť na to, aby vaši drobci excelovali v matematike. Nie je na škodu precvičovať príklady dennodenne. Pravidelným tréningom vycibríte matematické schopnosti vašich detí a dostanete ich na vyššiu úroveň. Matematický klokan a iné matematické súťaže nebudú vašim drobcom robiť žiadne problémy.

 

Ako však na to? Neviete vymyslieť svojmu dieťaťu matematické príklady? Ani nemusíte. Pre vás bude výhodou skočiť na stránku priklady.com, kde si budete môcť nájsť veľký výber matematických príkladov. Pre zúfalých rodičov, ktorí chcú svojim deťom zlepšiť matematické schopnosti, ideálne miesto. Chcete si aj vy vypočítať matematické príklady a zlepšiť sa v matematike? Potrebujete tréning pred skúškou z matematiky?

 

Príklady na rovnice

 

Ak momentálne vaše dieťa preberá v škole rovnice, bude vhodné, aby ste si s ním po škole sadli a dali mu zopár príkladov na rovnice a otestovali jeho schopnosti. Vďaka týmto príkladom sa bude vaše dieťa môcť dostatočne pripraviť na testy. Samozrejme, ak nebudete vedieť, či vaše dieťa rovnicu správne vypočítalo, budete si to môcť overiť. Nemusíte byť zrovna Einstein, aby ste vedeli skontrolovať príklady po vašom dieťati. Priklady.com vám ukážu správne riešenie a naučia vaše dieťa milovať matematiku. Nie je nad dobrý tréning, ktorý poskytne vám a aj vášmu dieťaťu stránka priklady.com.

 

Hovoriť po anglicky

 

Angličtina je uznávaný jazyk a práve preto vy ako rodič by ste sa mali zamerať na to, aby vaše dieťa už od ranného detstva ( odporúča sa od 6 rokov ) chodilo na jazykovú školu. Mnoho jazykových škôl ponúka kvalitné vyučovacie metódy, ale len jedna je tá najlepšia. Prihláste na kurz angličtiny svoje deti práve do jazykovej školy Empire. Budete mať istotu, že vaše dieťa bude hovoriť anglicky ako keby sa narodilo v anglicky hovoriacej krajine.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :