Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

V súvislosti so Spojenými štátmi Americkým a ich priemyslom sa nám pravdepodobne vybaví všeličo iné, len nie hodinárska výroba. A pritom práve USA sú domovom jednej zo svetoznámych hodinárskych značiek, firmy, ktorá zamestnáva viac ako desaťtisíc zamestnancov. Reč je o spoločnosti Fossil.

Firma Fossil je dôkazom tvrdenia, že staršieho súrodenca sa niekedy naozaj vyplatí počúvať. Spoločnosť totiž založil v roku 1984 Tom Kartsotis práve na podnet svojho staršieho brata Kostu. Fossil sa vo výrobe od začiatku zameriaval na módne doplnky, šperky a najmä hodinky, ktoré v sebe nesú to najlepšie, čo značky Fossil predstavuje.

Retro je in

Ako trefa do čierneho sa ukázal ťah vyrábať hodinky v retro vzhľade, so štýlom päťdesiatych rokov. Firma tak dokázala vyplniť prázdne miesto na trhu a doslova predbehla svoju dobu. Paradoxne tým, že sa inšpirovala minulosťou. Vďaka tomuto priam vizionárskemu počinu si ale elegantné hodinky Fossil získali veľkú obľubu u zákazníkov.

Výbava

V hodinárskom priemysle sa stalo dobrým zvykom, že hodinky nie sú len meračom času, ale najmä doplnkom pre praktický život. Hodinky Fossil sú vyrobené z ušľachtilej ocele, odolnej voči korózii a poškodeniu. Modely sú osadené minerálnym sklíčkom, ktoré je vďaka obsahu kremíka skutočne tvrdé a odolné voči poškrabaniu a oterom. U mnohých modelov nie je výnimkou chronograf či 24-hodinový formát času.

Pre pánov aj dámy

Ak chcete naozaj kvalitné, elegantné hodinky vo výbornom pomere dizajn-cena-výkon, potom kliknite na Irisimo.sk a objednajte si americké hodinky Fossil. Nájdete tu modely pre dámy aj pánov, hodiace sa na nosenie počas bežných dní aj ako doplnok k outfitu pre zvláštne príležitosti. Pamätajte, že stávka na jedinečný dizajn vonkoncom nie je na úkor funkčnosti hodiniek. Práve naopak, hodinky Fossil sú spoľahlivým partnerom spotrebiteľov už viac ako tridsať rokov.

 

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :