Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Nech už je akékoľvek ročné obdobie a máme tu pandemický čas alebo voľný pohyb, väčšina z nás si rada zahrá dobrú hru. A už je jedno, či ste fanúšik spoločenských a stolových hier alebo ich hráte na nejakej konzole alebo počítači. Nájdu sa takí z nás, čo si vychutnajú hru na mobilnom telefóne, alebo aj takí čo majú na to dedikované zariadenie slúžiace len na hranie hier. Existujú takí, čo si radi zahrajú sami, iní nejaký multiplayer s kamarátmi po sieti alebo s cudzími ľuďmi, s ktorými sa vďaka hre spoznajú. Či už máte radi strategické hry, RPG alebo „skákačky“, všetkých spája táto jedna činnosť.

Ak patríte do kategórie ľudí, ktorí si radi zahrajú hru online a majú radi stratégiu, potom vás zaujmú hry od Goodgame studios – Big Farm a Goodgame Empire. O čom tieto hry sú a ako sa líšia?

Hra Big Farm je ako už názov napovedá, stratégia zameraná na vývoj a postavenie čo najlepšej farmy s najvyššou konkurencie-schopnosťou. Na začiatku začínate s ľahkým tutoriálom, kde vás hra naučí, ako budovať farmu krok po kroku a na čo si máte dáva pozor. Ako pokračujete v hre, zlepšujete sa a rozširujete svoju farmu, môžete si postupne zahrať s priateľmi alebo s neznámymi ľuďmi po celom svete.

Hra Goodgame Empire je takisto online stratégia pre hranie v browseri, kde budujete svoje kráľovstvo a stanete sa obávaným a aj milovaným kráľom vo svojom vlastnom svete. Môžete stavať rozličné budovy, produkovať suroviny a výrobky a vylepšovať technológie. Keď máte chuť expandovať, môžete sa spriateliť s inými kráľovstvami alebo poslať svoje jednotky zničiť vášho nepriateľa.

Ak vás tieto hry zaujali a chceli by ste si možno vyskúšať zahrať aj iné, skúste to na webe BobiGames.com, kde nájete širokú ponuku onlinoviek zdarma na príjemné trávenie voľného času.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :