Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Technológie / Zbohom zubné implantáty, zubár vypestuje nové zuby za necelých 9 týždňov

Zbohom zubné implantáty, zubár vypestuje nové zuby za necelých 9 týždňov

/
/
/
5 Zobrazení

Problémy so zubami sú veľmi nepríjemná záležitosť. Ak vám zubár povedal, že budete potrebovať zubný implantát, pravdepodobne si predstavíte klasické zubné implantáty a zaplatíte si za klasické možnosti zubných implantátov.

Existuje však ďalšia metóda, ako získať svoje zuby naspäť a mať svoj chrup opäť plne funkčný. Ide o metódu, kedy zub vyrastie od začiatku. Je to nový vývoj v oblasti orálneho zdravia, ktorý by mohol byť prevratný.

Chýbajúci zub je nahradený kmeňovými bunkami a zub sa začne zlučovať s okolitým tkanivom samostatne. To zvyšuje proces regenerácie a v rekordnom čase vedie k rastu zubu.

Tento postup by mohol ukončiť drahé a niekedy nebezpečné zubné ordinačné zákroky a môže sa stať náhradou za poškodené alebo chýbajúce zuby. Najmä preto, že štúdie dokazujú, že konvenčná liečba môže zvýšiť riziko vzniku ochorení, ako je ochorenie pečene, ochorenie obličiek, srdcové choroby a ďalšie.

V tomto bode zubní lekári vkladajú implantáty bez kontroly biologickej kompatibility. Biokompatibilita zabezpečuje, že telo neodmieta materiály použité v procedúre, čím je pre pacienta bezpečnejšie.

Zbohom zubné implantáty, zubár vypestuje nové zuby za necelých 9 týždňov
Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest