Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Problémy so zubami sú veľmi nepríjemná záležitosť. Ak vám zubár povedal, že budete potrebovať zubný implantát, pravdepodobne si predstavíte klasické zubné implantáty a zaplatíte si za klasické možnosti zubných implantátov.

Existuje však ďalšia metóda, ako získať svoje zuby naspäť a mať svoj chrup opäť plne funkčný. Ide o metódu, kedy zub vyrastie od začiatku. Je to nový vývoj v oblasti orálneho zdravia, ktorý by mohol byť prevratný.

Chýbajúci zub je nahradený kmeňovými bunkami a zub sa začne zlučovať s okolitým tkanivom samostatne. To zvyšuje proces regenerácie a v rekordnom čase vedie k rastu zubu.

Tento postup by mohol ukončiť drahé a niekedy nebezpečné zubné ordinačné zákroky a môže sa stať náhradou za poškodené alebo chýbajúce zuby. Najmä preto, že štúdie dokazujú, že konvenčná liečba môže zvýšiť riziko vzniku ochorení, ako je ochorenie pečene, ochorenie obličiek, srdcové choroby a ďalšie.

V tomto bode zubní lekári vkladajú implantáty bez kontroly biologickej kompatibility. Biokompatibilita zabezpečuje, že telo neodmieta materiály použité v procedúre, čím je pre pacienta bezpečnejšie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 1 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :