Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Móda - štýl / Buďte tým najlepším futbalovým fanúšikom

Buďte tým najlepším futbalovým fanúšikom

/
/
/
38 Zobrazení

Azda najobľúbenejší kolektívny šport robí radosť miliónom fanúšikom na svete. Naša futbalová liga nie je na takej úrovni ako napríklad talianska, či španielska. Môžeme byť aspoň radi, že vo viacerých európskych mužstvách hviezdia naši futbalisti.

Ak chcete byť tým najlepším futbalovým fanúšikom, nezabúdajte na povinnú „fanúšikovskú“ výbavu.

Šály

Čo by ste boli za fanúšika, keby ste fandili bez šálu? Ak ste fanúšikom slávnej „starej dámy“, čiže tímu Juventus Turín, nemal by vám doma chýbať atraktívny šál Juventus. Čierno- biely šál by nemal chýbať pri každom zápase, ktorý sledujete pred televíziou doma, či s kamarátmi v pohostinstve. Ak sa vám náhodou podarí ísť na zápas tohto talianskeho giganta, nezabudnite si ho vziať so sebou. Dajte jasne najavo, komu fandíte!

Vlajka tímu

Ani bez vlajky tímu by ste nemali chodiť na zápasy. Ak ešte nemáte vlajku, nemajte obavy, vždy pred každým zápasom sa tieto suveníry predávajú priamo pred vstupom na štadión. Ak nie, navštívte stránku futbalového mužstva, ktoré by malo mať v ponuke aj takýto suvenír, ktorý vám bude robiť spoločnosť na každom zápase.

Túto vlajku si môžete zavesiť aj na stenu v spálni, či v detskej izbe. Každý chlapec vždy túžil mať doma vlajku tímu, ktorý mal rád. Inak to nie je ani v prípade šálov. Nechceli by ste sa pred svojimi kamarátmi pochváliť originálnym šálom Real Madrid?

Ak plánujete pozerať futbal priamo na ich štadióne, dajte si okolo krku tento šál a pri vyložených šanciach ho hrdo držte v rukách.

Dres

Futbalový dres navyše podpísaný od hviezdy, ktorú máte rád, by bol skvelým suvenírom. Ak sa vám to podarí, ste šťastný človek. Ak aj nie, nevadí, mať dres obľúbeného futbalistu je tiež parádne. Budete ho hrdo nosiť nielen na zápasy, ale aj počas bežných dní.

Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest