Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Súčasťou domácich pracovní je aj tlačiareň s tonermi. Aby sme ale mohli tlačiť neobmedzene, musíme si ustriehnuť, či máme v zásobe ďalšie tonery. Nie je nič nepríjemnejšieho, ako keď vás súri termín, potrebujete vytlačiť nejaké dokumenty/ faktúry a vám sa minul toner.

Kvalitu tlače ovplyvňuje aj toner – to, aký si vyberiete.

Ak neviete, ako kupovať toner, aké sú možnosti a ktorý z tonerov je najlepší, my vám v tom poradíme.

Originálne tonery = najkvalitnejšie tonery

Ak vám je jedno, koľko bude stáť toner, ale chcete, aby bol kvalitný, aby nevysychal a vydržal čo najdlhšie, vyberajte si originálne tonery. Sú to tonery, ktoré nepatria do kategórie lacných tonerov. Vyrábajú ich svetoznáme značky, ktoré vyrábajú aj tlačiarne. Jedná sa napríklad o HP, Samsung, Konica Minolta, Canon, Brother a mnohé ďalšie.

Vysoké ceny týchto tonerov vás možno odradia od kúpy, ale ak chcete mať najkvalitnejšie tonery, ktoré vám dlho vydržia a poskytnú 100% kvalitu tlače, vyberte si práve originálne tonery. Sčasti zaplatíte aj za značku, no kvalita vás nesklame.

Kvalitné lacné tonery hľadajte v kategórii kompatibilných tonerov.

Kompatibilné tonery

Predávajú ich alternatívne firmy, ktoré si nepýtajú toľko peňazí ako v prípade originálnych tonerov. Z ponuky tonerov sú práve kompatibilné tonery cenovo prijateľné a kvalitou podobné práve tým originálnym. Originálne sa odporúčajú hlavne do firiem a kancelárií. Domov vám stačia dobré kompatibilné tonery.

Ak teda máte doma tlačiareň Canon a hľadáte spoľahlivé tonery Canon, uprednostnite kvalitné kompatibilné tonery Canon.

Nezabúdajte, že nech už sa rozhodnete pre originálne alebo kompatibilné, je dôležité vyberať takú značku tonerov, akú máte aj tlačiareň.

Medzi najlacnejšie tonery ponúkané na trhu patria aj repasované tonery. Stoja pár drobných a sú vhodné najmä do domácich tlačiarní.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :