Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý sa dnes už orientuje na sociálnych sieťach bez ohľadu na vek. Či už máte 6 rokov alebo 60, sledujete tie svoje záujmy a správy práve na tomto novom druhu zdrojov informácií. Ak tam chodíte dostatočne často, určite ste si všimli, že na stránkach častokrát prebiehajú online súťaže. O čo vlastne ide?

Čo sú online súťaže

Online súťaže na stránkach na sociálnych sieťach majú takmer vždy svoje pravidlá. Ak sa chcete zapojiť do súťaže, musíte splniť isté podmienky. Či už sa jedná o komentár s istým obsahom, zdieľanie daného príspevku alebo samotnej stránky alebo lajkovanie stránky a daného príspevku. Stránky si tak získavajú popularitu, firmy si robia reklamu a skvelý marketing a vy ako užívateľ viete získať vecné ceny alebo zážitky. Je to situácia win-win pre každého. Čo vás z týchto produktov môže najviac zaujať a čo by ste si priali vyhrať?

Výhody online súťaží

 

Požiadavky môžu byť rozličné, ale všetky z nich vás nič nestoja. A tak sa môžete v podstate bezplatne bez akýchkoľvek výdavkov zapojiť do súťaže o módu a módne doplnky, dekorácie do domu, kozmetické prípravky, knihy, pobyty a rôzne iné hodnotné veci. Na rozdiel od iných offline súťaží, kde si musíte zakúpiť lístok, alebo poslať drahú sms alebo sa inak platene zapojiť, v prípade týchto online súťaží sa nemusíte o dané veci obávať. Zapojenie sa je naozaj jednoduché a nenáročné pre každého používateľa sociálnych sietí ako je napríklad Facebook alebo Instagram.

Kde hľadať ďalšie výhry?

Dokonca existujú stránky, ktoré vám kontakt s takýmito súťažami uľahčia. Existujú zoznamy, ktoré vám predostrú všetky tieto súťaže na jednom mieste a vy si už len vyberiete, o ktorý produkt máte záujem. Po prípade sa rovno viete zapojiť do všetkých súťaží naraz a skúšať svoje šťastie postupne. Tak na čo ešte čakáte? Výhry čakajú iba na vás. Zapojiť sa viete zadarmo a tak nemáte čo stratiť. Vybehnite si po svoje výherné produkty už dnes. Na odber nasledujúcich súťaží sa vždy môžete prihlásiť vložením svojho emailu priamo na ich stránke do tohto formulára:

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :