Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Pomôžu vám IBC kontajnery Schoeller Allibert.

Hľadáte efektívne a zároveň cenovo výhodné riešenie na prepravu tekutých produktov, mliečnych výrobkov, ovocných štiav, limonád či marmelád? Produkty Schoeller Allibert ponúkajú celý rad skladových kontajnerov, ktoré vyriešia všetky tieto problémy.

Všetky kontajnery sú vytvorené tak, aby ste ich mohli opakovane používať, vďaka čomu optimalizujete svoje náklady. Koncept Combo je jedno z prepravných riešení, vytvorené v spolupráci s medzinárodnými potravinárskymi spoločnosťami. Vďaka tomuto zázemiu spĺňajú skladové kontajnery spoločnosti Schoeller Allibert hygienické vlastnosti a vynikajú svojou vysokou odolnosťou a životnosťou.

Combo Fructus – top skladový kontajner

Tento rad ponúka tri typy kontajnerov. V roku 2019 získal typ Combo Fructus cenu Worldstar Packaging Award, čím sa zaradil medzi naše najlepšie skladovacie kontajnery. Tento typ kontajnerov je ideálnym riešením na prepravu a skladovanie zeleninových či ovocných štiav, pyré a koncentrátov. Combo Fructus dokáže udržať 100% kvalitu prepravovaného produktu.

Combo Excelsior – novinka

Jedinečný skladovací kontajner spája výhody všetkých doterajších produktov radu Combo. Primárne je však určený na využitie v oblasti medzinárodnej logistiky. Je vybavený širokou škálou identifikačných prvkov vrátane možnosti prepojenia s loT technológiami. Sledovanie zásielok a kontrola kvality je preto vysoko efektívna.

Combo Life – overená klasika

Produktový rad skladových kontajnerov Combolife pozostáva z piatich produktov a ponúka bezpečné a hygienické riešenie pri preprave a skladovaní. Označovanie skladovacích kontajnerov je v tomto prípade veľmi jednoduché. Stačí aplikovať vaše logo, RFID kód alebo iné identifikačné prvky do vyhradeného priestoru umiestneného na stenách prepravky.

Zákazková výroba

Ak nenájdete v ponuke Schoeller Allibert vhodný produkt vyhovujúci vašim potrebám, môžete sa obrátiť na spoločnosť a požiadať o navrhnutie a následnú výrobu prepravného riešenia priamo na mieru.

Zhrnutie

Všetky produkty IBC radu Combo predstavujú vysoko efektívne logistické riešenie. Vykazujú vysokú kvalitu, nosnosť a životnosť. Taktiež sú rovnako šetrné k životnému prostrediu, rovnako ako k vašej peňaženke. Modely Combo spĺňajú všetky súčasné požiadavky kladené na distribučné prostriedky. Ich obstarávacia cena je síce trochu vyššia, no produkty Schoeller Allibert garantujú návratnosť tejto investície do jedného roka od ich zakúpenia. To všetko iba vďaka bezkonkurenčným materiálom, z ktorých sú tieto prepravky vyrobené.

Viac informácií sa dozviete na našom webe https://www.schoellerallibert.com/sk/ alebo nás kontaktujte na info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :