Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Móda vo všeobecnosti bola, je a určite aj bude diskutovanou témou medzi ľuďmi. Riešime oblečenie na rôzne príležitosti a aj preto jej vývoj stále napreduje. Každý máme iný vkus, obľúbené farby, strihy, materiály, potlače atď.

4fstore.skMužská móda je možno menej kontroverzná, no aj tu sa nájdu výnimky. Väčšina mužov si rado oblieka športové kúsky vo voľnom čase. Dnes už nie je neobvyklé vidieť muža v krikľavo zelenom, žltom alebo oranžovom tričku. Samozrejme, že nie všetci sme radi “na očiach” a obľubujeme skôr menej nápadné farby (biela, sivá, čierna). Nájdu sa aj takí muži ktorí si kupujú tričká podľa toho, aká farba je momentálne “IN”. Na pánskych tričkách zvykneme nájsť aj rôznu potlač, tak ako vieme vybrať rôzny motív, aj veľkosť vzoru. Isto sa denne stretávate s rôznymi značkami so športovou módou. No poznáte obchod 4F? Ich kolekcia má širokú škálu pánskej a dámskej módy a môžete sa o tom presvedčiť na ich stránke – https://4fstore.sk/.

Poďme si niečo povedať o funkčnosti a výbere tričiek na behanie, posilňovanie, bicyklovanie ale aj na športy ako napríklad tenis či futbal. Pri fyzickej aktivite vydáme veľké množstvo energie a preto je nadmieru vítané cítiť sa pri tom fajn.

Myslíte že nie je dôležitý výber tohto typu tričiek? Mýlite sa! Aj pri pohybe môžeme vyzerať štýlovo a cítiť sa pekní. Vhodným výberom sa môžete vyhnúť nepríjemnému pocitu pri cvičení ak je textil z drsnej, nepriedušnej látky, rýchlemu prepoteniu oblečenia a tým spojeným zápachom, ako aj zapareninám, ekzémom… K tomu vám pomôžu napríklad funkčné trička. Ako ste si práve mohli uvedomiť – zlý materiál trička nám môže spôsobiť riadne nepríjemnosti. Na toto všetko myslia v obchode so športovým oblečením  4F a snažia sa Vám priniesť čo najpríjemnejšie oblečenie. Skúste si preto prelistovať ich webovú stránku a nechajte sa inšpirovať oblečením, ktoré tam môžete nájsť, ako pre ženy : https://4fstore.sk/zeny/oblecenie.html, tak aj pre mužov.

4fstore.sk

Všimli ste si na ich stránke rozmanitý výber oblečenia ? Okrem materiálu a potlače sa vieme inšpirovať aj všelijakými strihmi. Poznáte len tričká s krátkym rukávom a žiaden iný typ nerozpoznávate? Nemusíte ostať len pri obyčajnom tričku s krátkym rukávom! Dnes sa už stretávame s polo košeľami, tielkami, termoaktívnymi či tričkami vyšpecifikovanými na ten daný šport. Je fajn nájsť všetky takéto typy tričiek a celkovo športového oblečenia „pod jednou strechou“ a to na online shope značky, ktorá sa zaoberá týmto textilom.  Zamestnanci Vám dokonca odborne poradia a vyberú vhodný odev priamo na Vás. Aký šport robievate, taký odev nosievajte! Pocit komfortu je predsa na nezaplatenie! No v 4F si ho viete aspoň z časti kúpiť.

Ešte jedna potešujúca informácia: teraz si môžete nakúpiť odevy tejto značky za 50% zľavu! Kto by nechcel ušetriť však? Tak na čo čakáte? 4F je tu pre Vás a strávenie Vašich športových chvíľ o čosi príjemnejšie.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :