Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý výrobný podnik, sklad, montovňa, dielňa alebo iná prevádzka väčšej spoločnosti potrebuje kryté priestory pre svoju činnosť. Inak povedané halu. Aj v dnešnej dobe sa množstvo hál stavia s betónovými základmi, s betónovou základnou konštrukciou a väčšinou kovovou strešnou krytinou. Nie každý ale potrebuje drahé, časovo náročné a komplikované riešenie pre konštrukciu jeho haly.

Pre tých, ktorí hľadajú jednoduchšie riešenie, sú tu montované oceľové haly. Základný rozdiel medzi bežnými halami a týmito montovanými je v zložitosti ich konštrukcie, rýchlosti ich výstavby a finančnej náročnosti. Montované haly sú postavené len za pomoci dvoch montérov a za veľmi krátky čas. Ich oceľová konštrukcia je veľmi pevná a zároveň ľahká oproti betónovým konštrukciám. Je trvácna, z ocele a z robustných komponentov. Prispôsobená môže byť na mieru a takmer na akékoľvek požiadavky. To, čo si predstavujete a na čo máte možnosti vám bude dodané a hranice takmer neexistujú.

Čo sa týka realizácie a projektu, nestaráte sa takmer o nič. Firma Frisomat, ktorá sa špecializuje na výstavbu montovaných hál vám ju na mieru prispôsobí, naprojektuje, vyrobí, dodá a postaví. Vy zadáte len požiadavky a o zvyšok sa nemusíte obávať.

Na aké účely sa zvyknú montované haly používať? Napríklad na poľnohospodárske haly – rôzne sklady ako napríklad sklad zemiakov, zeleniny, poľnohospodárskej techniky, sypkých materiálov. Ďalej na farmy – farma na chov ošípaných, dobytka, hydiny. Taktiež na závody ako sú napríklad vinárske.

Ďalším rozsiahlym účelom sú priemyselné budovy. Tu patria sklady, výrobné haly, chemický priemysel, recyklačný priemysel, showroomy, dielne, letecké hangáre alebo ako dočasné budovy pre rôzne účely.

Nasledujúcou veľkou skupinou sú budovy na šport a voľný čas. Tu sa sčasti prelínajú s dočasnými budovami na rôzne účely. V športe môžu montované haly použité ako jazdecké alebo športové haly pre basketbal, halový futbal alebo ľadový hokej. Taktiež ako súkromné sklady zberateľov, nadšencov alebo pre úschovu rôzneho majetku. Vlastníte nebodaj vrtuľník alebo lietadlo? Montovaná hala je tiež riešenie pre vás.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :