Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Veľakrát v živote sa nám stane istý prešľap a v niečom sa pomýlime alebo urobíme chybu. Niekedy sa tieto chyby dajú opraviť a niekedy bohužiaľ musíme niesť následky. Stala sa vám niekedy chyba pri uzamykaní akéhokoľvek zámku? Pomôže vám zámočník.

Prešľap sa môže stať hocikomu. Čím väčšiu škodu ním spôsobíme, tým je to horšie. Či už sa jedná o škodu peňažnú alebo emočnú, vždy sa nás dotkne. Niektoré problémy sa ale dajú vyriešiť rýchlo a niektoré dokonca aj bez dôsledkov.

Riešenie vašich problémov

Možno sa vám alebo niekomu z vášho okolia už stalo, že si napríklad zabuchol dvere na byte, pričom z vonkajšej strany nemal kľučku. Spadli vám vaše posledné kľúče od auta do kanálu? Zabudli ste kód od vášho trezora, lebo ste ho už naozaj dlho neotvárali? Všetky tieto problémy sú na prvý pohľad naozaj katastrofálne a nevyriešiteľné, všetko sa ale dá opraviť. Čo naozaj potrebujete v týchto prípadoch je v podstate len jeden človek a to zámočník.

S čím vám pomôže zámočník?

Ak sa vám stane nejaký problém so zámkom alebo s kľúčami na západnom alebo strednom Slovensku, môžete zavolať Zámočníka Bratislava SOS. Problém, s ktorými vám pomôže sú nasledovné:

Otváranie dverí na bytoch a domoch – môže sa vám stať, že ste si zabuchli dvere na byte a z vonkajšej strany nemáte kľučku. Môže byť, že ste stratili alebo ukradli vám kľúče a chcete sa jednoducho dostať do vlastného bytu. Vo všetkých týchto prípadoch volajte zámočníka.

Otváranie trezorov – či už máte trezor na kľúče alebo číselnú kombináciu, je možné, že ho už nebudete vedieť otvoriť. Heslo ste za tú dobu už zabudli a kľúče neviete, kde máte, alebo ste ich ani nikdy nemali. Zámočník vám otvorí váš trezor na počkanie a bez poškodení.

Otváranie zamknutých áut – zamyká sa vám auto samé po nejakej dobe? Niektoré autá to robia aj bez toho, aby ste mali kľúče pri sebe a vtedy nastáva problém. Možno vám spadli kľúče do mriežky na ulici alebo vám ich ukradli a potrebujete sa rýchlo dostať do vozidla. Aj s týmito nepríjemnými udalosťami vám pomôže zámočníctvo Bratislava.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :