Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Móda - štýl / Pánske oblečenie, ktoré nikdy nevyjde z módy

Pánske oblečenie, ktoré nikdy nevyjde z módy

/
/
/
54 Zobrazení

Dnešná pánska móda prináša množstvo zaujímavých módnych výstrelkov, nad ktorými sa pozastavujú aj viacerí muži. Niektoré oblečenie však nikdy nevyjde z módy, pretože je ľahko kombinovateľné a navyše aj pohodlné.

Viete ale, ktoré pánske oblečenie nikdy nevyjde z módy?

Klasické bavlnené pánske tričko s krátkym rukávom

Dá sa nosiť za každého ročného obdobia a páni ich milujú. Nepotia sa v nich, sú príjemné na dotyk, nekúšu a držia si svoj tvar, čo sa o iných materiáloch nedá povedať. Minimalistické pánske tričká dokážete skombinovať so športovou mikinou, moderným pánskym sakom, bomber bundou, ale aj so svetrom.

Každý muž by mal mať doma aspoň šesť neutrálnych bavlnených pánskych tričiek s krátkym rukávom – biele, béžové, bledosivé, tmavosivé, čierne a hnedé.

Kožené pánske bundy a bomber bundy

Koža je materiál, ktorý vydrží dlhé desaťročia a pri pravidelnom čistení a impregnácii poslúži aj nasledujúcim generáciám.

Každý muž by mal mať v šatníku koženú pánsku bundu a podšité bomber bundy. Sú nadčasové, príjemné, kopírujú postavu a konkrétne podšité bomber bundy aj príjemne hrejú.

Odporúčame vám sústrediť sa predovšetkým na značkové pánske bundy, ktoré majú kvalitné šitie, kvalitnú výplň a sú vyrobené z kvalitného vodeodolného materiálu.

Pánske mikiny

Športové pánske mikiny, ale aj elegantné pánske mikiny sú obľúbeným a zároveň nadčasovým kúskom, ktorý nikdy nevyjde z módy. Príjemne sa kombinujú s pánskymi krátkymi a dlhými tričkami a v prípade ľahkých prehánok nás dokáže ochrániť kvalitná kapucňa.

Odporúčame opäť skôr neutrálne farby. Čiernou a sivou nič nepokazíte.

Ak by sme vám mohli poradiť, nesledujte módne trendy a obliekajte sa do toho, v čom sa cítite pohodlne. Ak tak, radšej investujte do značkového pánskeho oblečenia. Stačí pár dobrých ľahko kombinovateľných kúskov.

Ohodnoťte tento článok

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest