Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

V showbiznise sa často stretávame s celebritami, ktoré nás okúzľujú svojím talentom, krásou a charizmou. No čo ak by sme narazili na dvoch rôznych ľudí, ktorí vyzerajú neuveriteľne podobne? V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najznámejších prípadov celebrít, ktoré sa podobajú ako vajíčko vajíčku, neuveriteľne podobné celebrity.

 • Katy Perry a Zooey Deschanel: Katy Perry a Zooey Deschanel sú obidve slávne speváčky a herečky, ktoré sa podobajú ako dvojičky. Ich veľké modré oči, tmavé vlasy a rozkošný úsmev sú úplne rovnaké. Výrazné rysy ich tvárí a charizmatický štýl ich predurčuje k nekonečnému porovnávaniu.
 • Mila Kunis a Sarah Hyland: Mila Kunis a Sarah Hyland sú ďalším príkladom dvoch slávnych osobností, ktoré majú neuveriteľne podobné rysy tváre. Ich mandľové oči, jemné línie tváre a čierne vlasy pritiahli pozornosť fanúšikov a novinárov, ktorí ich neustále zosobňujú.
 • Jeffrey Dean Morgan a Javier Bardem: Na poli mužských celebrít je zaujímavým príkladom podobnosti Jeffrey Dean Morgan a Javier Bardem. Obe hviezdy majú chlpaté obočie, hustú bradu a zmyselný pohľad. Ich zjavne podobné rysy tváre ich zaradili do kategórie „dvojičiek“ v showbiznise.
  1. podobné celebrity
 • Victoria Justice a Nina Dobrev: Victoria Justice a Nina Dobrev sú herečky, ktoré sú známe svojou krásou a talentom. Ich oválne tváre, široké úsmevy a dlhé hnedé vlasy ich robia neuveriteľne podobnými. Vzhľadom na to, že obidve boli často obsadzované do podobných rolí, nejaký čas to spôsobovalo mierne zmätenie, aké podobné celebrity to sú.
 1. podobné celebrity
 • Tom Hardy a Logan Marshall-Green: Naším posledným príkladom sú herci Tom Hardy a Logan Marshall-Green, ktorí sú na prvý pohľad ťažko rozoznateľní. Majú rovnaké nosné oblúky, husté obočie a klenuté línie tváre, ktoré nám ukazujú, že niekedy je ťažké odhadnúť, kto je kto.

Je fascinujúce pozerať sa na podobnosť medzi známymi osobnosťami a často nás to prekvapuje, ako môžu dvaja ľudia vyzerajúci takmer identicky byť z úplne iných kútov sveta a s inými životnými príbehmi. Napriek tomu nám tieto „dvojičky“ z showbiznisu prinášajú radosť a inšpiráciu, a každý z nich sa stáva nezameniteľnou súčasťou sveta celebrity.

Adele Dazeem a Idina Menzel

podobné celebrity

Woody Harrelson a Anna Gunn

podobné celebrity

Natalie Portman a Keira Knightley

Will Ferrell a Chad Smith

podobné celebrity

Alan Tudyk a Anthony Rapp

Josh Duhamel a Timothy Olyphant

Kathryn Hahn a Ana Gasteyer

Skeet Ulrich a Johnny Depp

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3.7 / 5. Počet hlasov: 3

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
 • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :