Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Keď sa pred niekoľkými rokmi objavili prvé špekulácie o tajnej vojenskej základni Area 51 v Nevade, ľudia začali šalieť a vymýšľať si rôzne príbehy: Čo sa tam asi tak nachádza? Čomu sa tam venujú a prečo je to také tajné? Spúšťačom týchto teórii bol rok 1947 a nikým nepotvrdený pád lietajúceho taniera s mimozemšťanmi. Ľudia sa totižto domnievajú že na tejto základni sú väznení a skúmaní návštevníci z vesmíru.

V skutočnosti vraj toto miesto slúžilo na výrobu a testovanie: amerických špionážnych lietadiel, bombardérov, dronov, svetelných vojnových návnad a divných lietajúcich predmetov… Tieto všetky predmety si vraj môžeme ľahko pomýliť s UFOm a ľuďom pracujúcim na „tajnej misii“ v tejto oblasti to teda dosť hraje do karát.

Táto téme pred pár dňami zas uzrela svetlo sveta, nakoľko pár nadšencov vytvorilo a propagovalo zdanlivo nevinnú udalosť návštevy tohto miesta. Samozrejme že sa to vymklo spod kontroly a prišlo sem veľké množstvo ľudí, presnejšie niečo okolo 2 miliónov. Avšak tí, ktorí skutočne dúfali v nejakú senzáciu a zhliadnutie mimozemšťanov, budú sklamaní. Zdá sa, že väčšina davu sa ukázala len preto, aby zistila, ako sa bude udalosť rozvíjať, namiesto toho, aby bola pripravená napadnúť veľmi dobre chránenú základňu.

Tak čo myslíte sú to len výmysly fantazírujúcich ľudí alebo skutočne pravda? Ide naozaj o laboratórium kde študujú mimozemšťanov? Prečo je táto oblasť tak pozorne chránená? Nižšie si môžete prezrieť pár fotografii zo spomínanej udalosti pred Areou 51.

area 51area 51area 51Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :