Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

V slovenčine existujú stovky prísloví a fráz, ktoré súvisia s očami. Každý deň nimi prijímate množstvo podnetov, formujú vašu pamäť a sú oknom do vašej duše. Preto by ste sa o ne mali príkladne starať. Preventívnu prehliadku by mal absolvovať každý pacient. Ak navyše trpíte bolesťami očí alebo zmenou kvality zraku, vyšetrenie by ste rozhodne nemali odkladať. Vo vyššom veku sa u ľudí vyskytuje aj riziko zeleného či šedého zákalu a iných komplikácií. Neradi vysedávate u lekárov a strasie vás aj pri predstave obyčajnej preventívnej prehliadky? Naše zdravie by sme však nemali zanedbávať. Existuje jednoduchý spôsob, ako sa rýchlo a pohodlne dostať k potrebnej očnej prevencii a liečbe.

Očný lekár Bratislava

1

V Bratislave sú vám k dispozícii hneď tri pobočky očných laserových kliník. Na očné vyšetrenie si tak môžete jednoducho odskočiť do centra počas pracovného dna, nákupov a iných aktivít. Dve ambulancie sa nachádzajú v Apollo Business Centre v Ružinove a tretiu nájdete v petržalskej Aupark Tower. Pozastavili ste sa nad slovom klinika? Tak vedzte, že každé vyšetrenie s vami osobne podstúpi špičkový očný lekár. Doktori majú vysokú kvalifikáciu a dlhoročné skúsenosti v oblasti oftalmológie, čo vám zaručuje kvalitné vyšetrenie a odborný prístup.

2

Všetky obvodné očné ambulancie majú najmodernejšie vybavenie. Špičkové diagnostické prístroje zisťujú nielen choroby oka, ale aj zápalové a autoimunitné ochorenia.

Ak absolvujete preventívnu prehliadku v niektorej z očných kliník, vyšetrenie vám v plnej miere preplatí vaša zdravotná poisťovňa. Návšteva očného lekára sa teda zaobíde bez zbytočných poplatkov. A aby ste sa cítili skutočne vítaní, využite možnosť objednať sa na presný dátum a čas. Vyhnete sa tak neslávne známemu vysedávaniu v čakárni. V očnej klinike vás personál ochotne prijme aj bez výmenného lístka od obvodného lekára.

Ako sa vraví, prevenciu netreba podceňovať a je vždy lepšia a jednoduchšia ako samotná liečba. Špičkové vybavenie ambulancie vám kvalitnú preventívnu prehliadku určite zaručí. Nemusíte sa báť nekvalifikovaných lekárov alebo nečistého a neprofesionálneho prostredia. Sami sa môžete presvedčiť na priložených fotkách alebo osobnou návštevou.

3

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :