Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Zariaďovanie nového domu či bytu je vždy veľkou výzvou. Najmä, keď sa v dnešnej dobe už nestavajú len klasické murované domy. Trendom sú montované či nízkoenergetické stavby na kľúč. Zriedkavejšie pod jednou strechou bývajú tri generácie, čo vedie architektov a dizajnérov k hľadaniu nových, inovatívnych riešení. Bytový dizajn sa prispôsobuje dlhým, prízemným domov a bungalovom. A môžu to byť práve sedačky na mieru, ktoré naplnia vaše najnáročnejšie požiadavky.

 

  1. Každý kus je originál

 

Akákoľvek sedacia súprava do nového domu či bytu môže podliehať drobným úpravám, ako je výber poťahového materiálu či úprava rozmerov daného modelu. Sedačky na mieru sú však komplexným, umelecko-priemyselným riešením vysnívaného nábytku. Každý jeden kus má najprv podobu náčrtu, výkresu alebo fotografie. Jeho vyhotovenie by nebolo možné bez technickej znalosti, ku ktorej sa pripája krajčírska zručnosť. Takýto nábytok je výsledkom kvalitnej ručnej práce.

 

  1. Sedačky 3+2+1

 

Ak máte priestornú či neštandardne riešenú obývačku, určite si zvoľte sedačky 3+2+1. Sú nesmierne praktické vďaka svojej variabilite. Vo vašom interiéri tak pribudne nielen sedačka, ale aj ďalšie kusy nábytku. Pohovky, leňošky, kreslá a taburetky, to všetko sa dá voľne kombinovať tak, aby ste naplnili vaše predstavy. Záleží len od vás, aké formy sedenia preferujete. 3+2+1 je vhodná voľba, ak sa radi schúlite do kresla s knihou v ruke či pozývate si na návštevy veľa priateľov.

 

  1. Špičkový dizajn a tradícia

 

Nie všetko dobré treba hľadať v zahraničí, kvalitné slovenské sedačky sú toho dôkazom. Potrpíte si na luxus? Alebo je pre vás prioritou úspornosť? Na výber máte množstvo možností. Pre náročných je vhodný nesmrteľný materiál koža, ktorý dodá vášmu domovu punc exkluzivity. Rohové sedačky zasa vhodne naplnia nevyužitý roh miestnosti a zabezpečia veľkú sedaciu plochu aj v malej obývačke. Sedačky je navyše možné vyhotoviť ako rozkladacie, takže sa na nich aj vyspíte.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :