Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Koho by už len bavilo upratovanie, že? Predsa len sa nájdu ženy, ktoré sa vyžívajú v čistení a upratovaní celej domácnosti. Ak sa vám táto činnosť zdá nanajvýš otravná a chcete zmeniť prístup, prečítajte si nasledujúce riadky. Po prečítaní týchto riadkov vás upratovanie začne baviť a nebude pre vás až také otravné.

Odostrite okná a vpustite do bytu viac svetla

Keď je vonku krásne, určite sa vám bude lepšie upratovať. Viac slnka znamená viac pozitívnej energie a viac chuti do upratovania. Samozrejme, upratovať musíme za každého počasia a práve preto ak chcete, aby sa vám ľahšie upratovalo, odostrite všetky žalúzia v domácnosti. Vpustíte tak do interiéru viac svetla, čiže viac energie.

Nenechávajte si všetko na sobotu

Sobota je deň, kedy väčšina z nás upratuje. Aby vás upratovanie neotravovalo, bude dobré, aby ste si ho rozdelili na viaceré dni. Možno očakávate, že práve takéto rozloženie vám upratovanie ešte viac znechutí. Bude to ale práve naopak. Upratovanie, ktoré je rozložené na viac dní, bude vykonané podstatne rýchlejšie ako upratovanie počas soboty. Ušetríte najmä zdravie svojej chrbtice. Keď sa vám zašpinia parapety, nemôžete si dovoliť nechať ich špinavé a dívať sa na ne až do víkendu, kedy plánujete upratovať. Čo treba urobiť hneď, spravte to. O to menej roboty budete mať cez víkend.

Pustite si k tomu dobrú hudbu

Viete, že keď budete mať pri upratovaní pustenú hudbu, pôjde vám to viac od ruky? Samozrejme, že pri vysávaní vám hudba v pozadí bude na dve veci, ale ak robíte iné činnosti, neváhajte si pustiť hudbu, ktorú máte rady. Uvidíte, že napríklad pri leštení dreveného obkladu na stenách vás bude krútiť do rytmu.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :