Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Neustále tlak zo strany kolegov a nadriadených sa už nedá vydržať a vy premýšľate nad tým, ako toto zastaviť, ale neviete, ako? Napadlo vás, že odídete z práce, ale vzápätí ste si uvedomili, že by ste nemali za čo žiť? Ak ale chcete žiť spokojný, šťastný život, musíte pre seba niečo spraviť.

Čo tak začať podnikať?

Nenapadlo vás, že by ste mohli začať s podnikaním? Nemusí to byť zrovna na Slovensku. Ak máte radi Českú republiku, kľudne môžete uvažovať nad založením s.r.o. v Českej republike. Podmienky zakladania s.r.o. nie sú až také odlišné, ako podmienky zakladania s.r.o. na Slovensku. Keď tak, môžete využiť pomoc externej firmy, ktorá všetko spraví za vás, samozrejme ale za poplatok. Nebude vás to stáť ale žiadne nervy, stresy.

Dovolíte si viac, ako predtým

Budete si sami sebe pánom. Budete si môcť sami ukorigovať činnosti, ktoré budete počas dňa robiť. Samozrejme, že niekedy budete musieť obetovať dovolenku pri mori. O to viac si ale potom budete môcť dopriať. Budete si môcť dovoliť exotiku, o ktorej sa vám ešte ani len nesnívalo. Keď ale nechcete úplne novú spoločnosť a radšej by ste mali firmu, ktorej meno je už verejnosti známe, dá sa zistiť, či sú ešte na predaj spoločnosti, ktoré majú už nejakú podnikateľskú históriu, ale majitelia sa ich rozhodli predať.

Načo trpieť, keď nemusíte?

Je zbytočné ostávať v práci, ktorá vás nenapĺňa a v ktorej sa cítite zle. Samozrejme, je nutné mať nejaký príjem. Bude však lepšie, ak si našetríte, aby ste výpadok príjmu na niekoľko mesiacov nepocítili. Bude to ťažké, budete musieť pošetriť, ale časom sa vám to vráti. Ak sa rozhodnete svoj podnikateľský nápad pretaviť do reálnej podoby, nezabudnite na vytvorenie web stránky. Firma musí byť v prvom rade prezentovaná vo virtuálnom svete.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 2

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :