Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Aj vaša reklama môže byť tu. Napíšte nám a pošleme vám cenovú ponuku.
img
Doma / Financie / Nebaví vás práca, v ktorej pracujete? Je čas zmeniť to!

Nebaví vás práca, v ktorej pracujete? Je čas zmeniť to!

/
/
/
94 Zobrazení

Neustále tlak zo strany kolegov a nadriadených sa už nedá vydržať a vy premýšľate nad tým, ako toto zastaviť, ale neviete, ako? Napadlo vás, že odídete z práce, ale vzápätí ste si uvedomili, že by ste nemali za čo žiť? Ak ale chcete žiť spokojný, šťastný život, musíte pre seba niečo spraviť.

Čo tak začať podnikať?

Nenapadlo vás, že by ste mohli začať s podnikaním? Nemusí to byť zrovna na Slovensku. Ak máte radi Českú republiku, kľudne môžete uvažovať nad založením s.r.o. v Českej republike. Podmienky zakladania s.r.o. nie sú až také odlišné, ako podmienky zakladania s.r.o. na Slovensku. Keď tak, môžete využiť pomoc externej firmy, ktorá všetko spraví za vás, samozrejme ale za poplatok. Nebude vás to stáť ale žiadne nervy, stresy.

Dovolíte si viac, ako predtým

Budete si sami sebe pánom. Budete si môcť sami ukorigovať činnosti, ktoré budete počas dňa robiť. Samozrejme, že niekedy budete musieť obetovať dovolenku pri mori. O to viac si ale potom budete môcť dopriať. Budete si môcť dovoliť exotiku, o ktorej sa vám ešte ani len nesnívalo. Keď ale nechcete úplne novú spoločnosť a radšej by ste mali firmu, ktorej meno je už verejnosti známe, dá sa zistiť, či sú ešte na predaj spoločnosti, ktoré majú už nejakú podnikateľskú históriu, ale majitelia sa ich rozhodli predať.

Načo trpieť, keď nemusíte?

Je zbytočné ostávať v práci, ktorá vás nenapĺňa a v ktorej sa cítite zle. Samozrejme, je nutné mať nejaký príjem. Bude však lepšie, ak si našetríte, aby ste výpadok príjmu na niekoľko mesiacov nepocítili. Bude to ťažké, budete musieť pošetriť, ale časom sa vám to vráti. Ak sa rozhodnete svoj podnikateľský nápad pretaviť do reálnej podoby, nezabudnite na vytvorenie web stránky. Firma musí byť v prvom rade prezentovaná vo virtuálnom svete.

Nebaví vás práca, v ktorej pracujete? Je čas zmeniť to!
5 (100%) 2 hlasy[y]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest