Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Kvalita životného prostredia, či chceme, či nie, záleží predovšetkým od nás. Ľahostajnosťou sa však pripravujeme o kvalitný život a nevhodným správaním ničíme naše okolie, ktoré sme chceli zanechať pre budúce generácie. Ak máte záujem prispieť k skvalitneniu životného prostredia, začnite tým, že si kúpite pre svoje auto kvalitný certifikovaný DPF filter.

DPF filtre

DPF filtre bývajú často definované aj ako filtre pevných častíc, ktoré majú zabrániť dieselovým, ale i vznetovým motorom, aby do ovzdušia vypúšťali toľko škodlivých látok. Viacerí majitelia motorových vozidiel vyhľadávajú kvalitné DPF filtre, ktoré by ich autu neublížili, ale zároveň, aby eliminovali vypúšťanie výfukových plynov do ovzdušia. Ak aj vy chcete takýto DPF filter, odporúčame vám vyhľadávať predajcov, ktorí predávajú výhradne len certifikované DPF filtre. DPF filter by mal byť testovaný slovenskou legálnou metrológiou. Ak na takéto filtre natrafíte, neváhajte a kúpte si ho u daného predajcu.

Čistenie takéhoto filtra

Tak, ako každý výrobok, aj tento potrebuje po určitom čase vyčistiť. DPF filtre sa po určitom čase zanášajú, preto nepodceňte čistenie DPF filtra a už pri kúpe si zistite, kde si tento filter môžete dať vyčistiť.  Ak vám zasvieti kontrolka filtra pevných častíc, okamžite konajte. Môže sa stať, že neprejdete cez emisnú kontrolu a celkovo sa zníži výkon vášho automobilu.

Čím skôr, tým lepšie pre naše zdravie

Kvalita životného prostredia by nám nemala byť ľahostajná. Áut je na cestách dosť a čím skôr spravíme niečo pre to, aby sa kvalita ovzdušia ďalej nezhoršovala, tým lepšie pre naše zdravie a zdravie našich detí. Začnite tým, že si kúpite tento filter. Obce a mestá môžu začať tým, že namiesto  drahého osvetlenia ulíc investujú skôr do ekologickejšieho a šetrnejšieho LED verejného osvetlenia.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :