Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Letné mesiace tu máme onedlho a z botníkov už pomaličky môžeme vyťahovať letnú obuv. Ak vás minulý rok sklamala vaša letná obuv – spôsobovala vám otlaky, bola vám tesná a chodidlá sa vám v nej potili, je načase sústrediť sa na kvalitnejšie značkové topánky, ktoré vám nevydržia len jednu sezónu, ale môžete sa nimi pochváliť svojim kamarátkam aj o päť-desať rokov.

Moderné dámske šľapky

V letných mesiacoch využijete najmä kvalitné dámske šľapky. Šľapky by mali byť zdravotné, najmä ak máte problémy s plochými nohami. Výber letných dámskych šľapiek je veľký, takže sa naozaj nemusíte báť, že by ste si nenašli dámske šľapky, ktoré by vám sekli. Toto leto využijete nielen dreváky, ale aj žabky, ktoré milujú nielen ženy, ale aj muži.

Vyberajte si vždy také, ktoré sa vám farebne hodia k letným outfitom, sú pohodlné a najmä vzdušné. Obuť si ich môžete buď k moderným letným šatám, alebo k SLIM džínsom a krátkemu tričku. Odporúčame vám najmä svetlejšie odtiene dámskych šľapiek. Tie vám zvýraznia vaše opálené nohy.

Dámske mokasíny na dlhšie prechádzky

Aj dámske mokasíny budú zohrávať dôležitú úlohu v letných mesiacoch. Držia vašu nohu pevnú a sú vhodnejšie najmä na dlhšie prechádzky. Zároveň sa obúvajú veľmi jednoducho –  našuchnete a idete. Vyberajte si modernejšie dámske mokasíny, v ktorých sa vám nebudú robiť otlaky, nebudú sa vám potiť chodidlá a budú vyrobené z kvalitnej látky, ktorá umožní vašim nohám dýchať.

Podrážky

Zvládnite letné horúčavy a obúvajte si kvalitnú značku obuvi. Ak sa chystáte na dovolenku k moru, vo vašej batožine by nemali chýbať gumené dámske šľapky v neutrálnych farbách a dámske mokasíny z kvalitnej vzdušnej látky a pevnej protišmykovej podrážky. Väčšinu dní strávite práve v tejto obuvi. Pri výbere novej obuvi si všímajte hlavne podrážku – nesmie byť hladká, aby sa vám na vašej novej vinylovej podlahe nešmýkalo.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :