Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Určite ste aj vy aspoň raz zažili nepríjemnú situáciu s oneskoreným dodaním balíka, poprípade konfrontáciu s nepríjemným kuriérom. Takýchto kuriérov je viac než dosť a určite počítajte s tým,  že takáto situácia sa bude minimálne aspoň raz opakovať. Boli by ste prekvapení, ale niektorých ľudí odrádza od nakupovania cez internet práve oneskorené dodanie zásielky, poškodenie zásielky, ale aj komunikácia s nepríjemnými kuriérmi.

Každý jeden podnikateľ by mal vedieť, že to, v akom stave príde zásielka ku klientovi, závisí, či si klient v budúcnosti nakúpi práve v jeho firme. Keď sa zásielka poškodí, ťažko dokazovať, či zásielka bola poškodená ešte pred dodaním do kuriérskej spoločnosti, alebo sa znehodnotila pri preprave ku konečnému spotrebiteľovi.

Kuriérske obálky

Bezpečnosť vašich zásielok skvalitníte aj vtedy, keď si nakúpite nepriehľadné kuriérske obálky. Charakterizuje ich najmä jednoduchá manipulácia. Tovar príde nepoškodený až priamo ku klientovi. Tieto kuriérske obálky sú vhodné nielen na prepravu dokumentov, spisov a katalógov, ale môžete do nich dávať aj odevy akéhokoľvek druhu a veľkosti.

Kúpou týchto kuriérskych obálok budete mať istotu, že sa zásielka dostane ku klientovi bez toho, aby do nej niekto nazrel a akýmkoľvek spôsobom ju poškodil.

Bezpečnostné plomby

Nielen kvalitné nepriehľadné kuriérske obálky vám pomôžu zvýšiť bezpečnosť prepravy tovaru, ale aj kvalitné a čoraz častejšie využívané bezpečnostné plastové plomby. Používaním bezpečnostných plomb sa zvýši bezpečnosť zásielky – chránia zásielku pred nežiaducou manipuláciou. Či už potrebujete previezť hotovosť a iné dôležité dokumenty, máte istotu, že vašej zásielke sa nič nestane a dostane sa k adresátovi nepoškodená.

Kvalitné tonery a potlač kuriérskych obálok

Ak chcete, aby vám klientela dôverovala, nesmiete dopustiť, aby k nim zásielky chodili poškodené. Investujte do kuriérskych obálok a ak máte záujem, dajte si ich aj potlačiť logom vašej firmy. Nezabúdajte investovať aj do bezpečnostných plomb.

Ak potrebujete poslať faktúru alebo iné dôležité spisy, je dôležitá aj kvalita tonerov v tlačiarniach. Určite nechcete, aby sa kvalita dokumentu pri preprave znehodnotila práve kvôli nekvalitným tonerom. Odporúčame vám vyskúšať tonery Canon. Sú kvalitné, nerozpíjajú sa a vydržia vám veľmi dlho.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :