Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Čo je podľa vás ľahšie, vyplniť voľný čas alebo voľný priestor? Keď je naporúdzi dobrý nápad, ani jedno nie je veľký problém. Výborným tipom je umenie, ktorým zalátate obe pomyselné diery.

Vyplniť si priestor vo voľnom čase umením nie je až taký problém. Začať môžete ako samouk, nekonečné inšpirácie ponúka internet a odborné lektorské vedenie zase nepreberné množstvo umeleckých kurzov. Ako však skĺbiť umenie s priestorom vášho príbytku? Pomôckou nech vám je eshop Perfektneobrazy.sk, ktorý zabezpečuje predaj obrazov do interiéru s jemnou aj zľahka šokujúcou tematikou.

Dostupné umenie

Umenie nie je len výsadou rozprávkovo bohatých, aj relatívne lacný obraz do spálne môže mať svoju umeleckú hodnotu a schopnosť potešiť. Pokiaľ teda plánujete ozdobiť svoju spálňu maľbou, radíme voliť skôr menej výrazné farby a výjavy, ktoré nepôsobia agresívne. Práve také si totiž priestor spálne ako miesta na odpočinok vyžaduje. Spánkom strávime až tretinu svojho života, preto by spálňa alebo miesto, kde sa k nemu ukladáme, mala byť zariadená tak, aby to vyhovovalo našim individuálnym potrebám. Veľmi príjemne pôsobia napríklad zátišia, krajinky alebo maľby stromov a alejí.

Symbióza umenia a techniky

Dispozície na to stať sa vynikajúcim maliarom nemá každý a platí to aj v prípade fotografovania. S modernou technikou však aj začiatočník pri zvládnutí základných úkonov dokáže vyčarovať naozaj vydarený obrázok, po technickej aj kompozičnej stránke. Umiestniť takéto foto na plátno je potom akousi nadstavbou a príjemným spestrením tvorby nádejného fotografa. Fotoaparát a šikovné oko fotografa má totiž schopnosť zachytiť obraz v tom správnom momente, ktorý sa už nikdy nemusí opakovať. Fotografia na plátne a obraz na stene vám tieto nezabudnuteľné výjavy budú navždy pripomínať.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :