Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

Hrozné! Títo herci počas natáčania takmer zomreli

/
/
/
3623 Zobrazení

Natáčanie filmov je skutočná drina a často to môže byť nebezpečné. Herci odmietajú kaskadérov a dablérov a chcú točiť sami. Niekedy to však môže mať smrteľné dôsledky. Prinášame vám zoznam hercov, ktorí  v poslednej chvíli našťastie unikli smrti.

1. Jason Statham vo filme Expendables: Nezničiteľní 3

Herec účinkuje v scéne, kde riadi  nákladné auto. Tomu sa však počas natáčania pokazili brzdy a Jason Statham musel vyskočiť tesne pred tým, než niekoľkotonové auto kleslo na dno Čierneho mora. Za svoj život vraj vďačí svojim skvelým plaveckým schopnostiam.

herci takmer zomreli

2. Isla Fisher vo filme Podfukári

Štyria kúzelníci robia na pódiu klasický trik. Herečku zviazanú v ťažkých okovách ponoria do kade plnej vody a ona sa musí rýchlo vyslobodiť. Lenže počas natáčania sa Isle Fisher skutočne zasekli putá a takmer sa utopila. Celý štáb si myslel, že to len veľmi dobre hrá a nikto si neuvedomil, že má naozaj problémy.

four-horsemen

 3. Brendan Fraser vo filme Múmia

Tento film určite všetci poznáte. Veľké dobrodružstvo pripomínajúce príbehy Indiana Jonesa. Možno až priveľké. V scéne, kde je herec zavesený na šibenici a Evelyn (Rachel Weisz) sa ho snaží vykúpiť od majiteľa väznice, sa Brendan Fraser skutočne dusil. Celý sfialovel a upadol do bezvedomia, takže ho museli kriesiť. Lano bolo upevnené príliš silno.

herci takmer zomreli

4.  Johnny Depp vo filme Osamelý jazdec

Tento herec má veľa tvárí. Medzi obľúbené postavy, ktoré stvárňoval, patrí pirát Jack Sparrow alebo majiteľ továrne na čokoládu Willy Wonka. Zahral si aj pomaľovaného indiána v dobrodružnom westerne a išlo mu pri tom o život. Kôň, na ktorom predvádzal akrobatický kúsok, ho v plnej rýchlosti zhodil zo sedla.  Herec zostal zakliesnený do postroja a kôň ho ťahal ďalej za sebou.

herci takmer zomreli

5. Aaron Paul v seriáli Perníkový tatko

Tento seriál bol plný neočakávanych zvratov, bitiek a drog. V druhej sérii sa ústredná dvojica vyberie do púšte za drogovým priekupníkom Tiom. Strhne sa bitka, počas ktorej sa o hercovo telo roztrieštia dvere. Aaron Paul zostal v bezvedomí a s vážnym zranením hlavy, zatiaľčo ho druhý herec stále kopal, lebo si myslel, že ešte hrajú.

picture-32

Zdroj: Youtube

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počet hlasov: 14

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar