Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každý z nás potrebuje čas na oddych, na ničnerobenie. Častokrát si ale dovolenku, na ktorú máme zo zákona právo, vyberáme až počas letných mesiacov. Výber dovolenky nie je až taký komplikovaný ako napríklad otázka, či sa vôbec oplatí sa pred dovolenkou poistiť. Aj vy ste sa zaoberali tým, či sa vám oplatí poistiť? V nasledujúcich riadkoch vám ozrejmíme dôvody, pre ktoré by ste nemali váhať v otázke poistenia sa.

Krádež osobných vecí

Predstavte si, že konečne prídete do letoviska, beriete batožinu a zrazu zistíte, že vám niečo chýba. Oheň je na streche. Ono by to nebolo až také katastrofálne, keby vám zmizlo oblečenie alebo kozmetika. Horšie to ale býva v prípade, že vám budú odcudzené doklady a peniaze. V tom prípade máte problém sa vôbec pohnúť z letiska a ísť sa ubytovať. Krádež osobných vecí je prvý najhlavnejší dôvod, prečo sa vám vôbec oplatí sa poistiť. Dobré cestovné poistenie si môžete vybaviť aj prostredníctvom internetu. Vyhnete sa tak veľkým radám na pobočkách cestovných poistení.

Zdravotné komplikácie, úrazy

Ako naschvál keď cestujeme na dovolenku, prihodia sa nám zdravotné komplikácie, ktoré nám celkový dojem z dovolenky môžu pokaziť behom krátkej chvíle. Keby sa však poistíte, budete chránení ( v otázke financií) pred prípadnými zdravotnými komplikáciami, respektíve úrazmi. Slováci najčastejšie vyhľadávajú poistenie na hory, pretože väčšina našincov necestuje za hranice a ostáva radšej na Slovensku – konkrétne v Tatrách.

Neváhajte nad cestovným poistením. Cestovné poistenie nie je drahé. Drahšie vás to výjde vtedy, keď nebudete poistení. Či budete oddychovať pri mori, alebo si budete užívať adrenalínový zážitok, myslite na svoju bezpečnosť. Stratené zdravie a doklady vám nikto nikdy nevráti.

 

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :