Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Nájsť si v dnešnej modernej dobe partnera, s ktorým dokážete prežiť celý život, je pomerne ťažké. Mladí ľudia, ale aj tí starší hľadajú partnerov na miestach, kde by kedysi vôbec nehľadali – na internetových zoznamkách. Sem – tam sa niekomu pošťastí a nájde si skvelého partnera. Málokedy sa vám ale podarí takýto vzťah udržať. Aby ste ale dokázala zaujať opačné pohlavie a nájsť si tak životného partnera, mali by ste najskôr popracovať na sebe. Základom úspechu je sebaláska. Ak si žena nedôveruje a nemá sa rada, len ťažko si môže nájsť partnera.

Vlasy a tvár

Väčšina mužov bude určite protirečiť, ale viete, že práve vlasy a tvár si všímate na ženách ako prvé? Na prsia padajú oči takmer každého muža (najmä vtedy, ak má žena veľký výstrih). Korunkou krásy sú ale neodmysliteľne vlasy. Najmä teraz – počas zimy – dostávajú vlasy riadne zabrať. Elektrizujú, lámu sa, sú vystavené poveternostným a mrazivým podmienkam. Ak sa chystáte na dohodnuté rande, namiesto toho, aby ste si na tvár naniesli veľké množstvo make-upu, sústreďte sa na skrášlenie vlasov. Preferujte skôr prírodný make-up. Postačí vám linka na oči, špirála, púder a máte vybavené! Nezabúdajte, v jednoduchosti je krása.

Oblečenie a obuv

Čím dokážete zaujať? Zaujmete jednoduchým a elegantnejším oblečením. Samozrejme, že na rande si zákonite nemusíte obliekať luxusné sako, najdrahšiu sukňu alebo pompézne šaty. Stačí jednoduchý outfit, ktorý zároveň nebude príliš vyzývavý. Jednoduchosťou, prírodnými motívmi a farbami nič nepokazíte, ba práve naopak, získate.

Vynikajúcou kombináciou bude pre vás áčková sukňa (jednofarebná, poprípade kvetovaná, bodkovaná) a jednoduchá blúzka.

Celkový outfit podčiarknite vhodnou obuvou. K predchádzajúcemu typu (áčková sukňa + blúzka) odporúčame zladiť lodičky.

 

Čím teda dokáže žena zaujať opačné pohlavie? Týmto:

  • jednoduchosťou v obliekaní,
  • prírodným make-upom,
  • nevyzývavým oblečením,
  • úsmevom a prirodzenosťou.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :