Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dalo by sa povedať, že leto je už tu. Už vonku konečne cítiť vyššie teploty, tu a tam ste sa možno už aj riadne zapotili a šatstvo sa nám pomaly odľahčuje a skracuje. Slnko je na oblohe čoraz dlhšie, letné dovolenky pomaly začínajú a prázdninové obdobie tiež. Začína sa ideálna sezóna pre letné šaty.

Dámske šaty na leto majú už od nepamäti pár spoločných znakov. Samozrejme musia byť z ľahkých a priedušných materiálov, musia odhaľovať dostatok na to, aby vám nebolo teplo ale zároveň nie až tak veľa, aby ste sa necítili diskomfortne. Proste ideálny pomer medzi priedušnosťou a zahalením. Samozrejme, väčšinou sa vyznačujú pestrými a žiarivými farbami a strihovo sú prispôsobené ženskej postave. To, či sú tesnejšie alebo voľné je už na každej z vás.

Šaty sa aj trochu líšia od udalosti na ktorú ste si ich vybrali, aj keď sa stále rozprávame o tých letných. Nie je to úplne jedno, či ste sa vybrali opekačku s priateľmi do lesa alebo na večernú udalosť do mesta. Volnejšie a jednoduchšie alebo elegantné a sexy, to je výber, ktorý musíte podstúpiť.

Trendovo sa túto sezónu vraciame k starším vzorom a strihom, ale máme aj niečo z novšieho súdka. Napríklad také zvieracie vzory stále nevymizli. Nájdeme množstvo šiat v leopardiom a v tigrom vzore a nezáleží na tom, či sú farebne realistické. Jednoducho všelijaké farby v danom vzore. Taktiež svetlo-fialovo a levanduľovo ladené farby ostávajú v kurze. Novinka, ktorú sme tu minulú sezónu nemali sú „nafúknuté“ ramená. A teda taký old-school vzhľad, ktorý zvýrazňuje vrchnú časť tela.

Ďalší zaujímavý štýl je neogotický. Ak neviete, čo si máte pod tým predstaviť sú to veľmi tmavé, prevažne čierne farby ladené s rôznymi doplnkami a naoko nesúvisiacou obuvou. Akou sú napríklad čižmy alebo čierne botasky. Samozrejme znova sa to kombinuje dobre so zvieracími vzormi. Taktiež dobrú kombináciu vytvára flanel.

Už máte tie svoje vybraté? Ak nie, hop na oblečenie pre ženy do Fashionmafia.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :