Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Brad Pitt je jedným z najuznávanejších a najpopulárnejších hercov súčasnosti. Narodil sa 18. decembra 1963 v Shawnee, v štáte Oklahoma, v USA. Jeho filmová kariéra je pozoruhodná a zanechala nezmazateľnú stopu v svete kinematografie.

Pittova herecká dráha začala v 80. rokoch, no jeho prvým väčším úspechom bol film „Thelma & Louise“ (1991), kde si získal pozornosť divákov svojou príťažlivou tvárou a charizmou. Odvtedy si zahral v mnohých významných filmoch, ktoré mu priniesli množstvo ocenení a uznanie.

Jeho výnimočný herecký talent a schopnosť preniesť emócie na plátno ho urobili jedným z najobľúbenejších hercov svojej generácie. Patrí k tým, ktorí dokážu pôsobiť vo veľmi rôznych žánroch, či už ide o romantické filmy, akčné trháky alebo vážne drámy.

Brad Pitt sa stal aj producentom a jeho produkčná spoločnosť Plan B Entertainment získala veľa úspechov. V roku 2014 získala dokonca Oscara za najlepší film za „12 rokov otroctva“. Jeho schopnosť vidieť potenciál v rôznych scenároch a podporovať talenty mladých režisérov prispela k vzniku niekoľkých kvalitných filmov.

Okrem svojho hereckého talentu je Brad Pitt známy aj svojou príťažlivou a charizmatickou osobnosťou. Jeho štýl, vzhľad a vystupovanie ho urobili ikonou mužskej módy. Často je vyhlasovaný za jedného z najkrajších mužov na svete.

Navyše, Brad Pitt je známy svojou filantropickou činnosťou a angažovaním v rôznych charitatívnych projektoch. Venoval veľké množstvo peňazí a času na pomoc postihnutým prirodzenými katastrofami, výskum ochorení a boj proti chudobe.

Brad Pitt svojimi výkonmi na plátne, vzhľadom a angažovaním ukázal, že nie je len hviezdou, ale aj človekom so srdcom na správnom mieste. Jeho príbehy a postavy sa vtlačili do pamäti divákov po celom svete a jeho herecké diela zostanú trvalou súčasťou filmového dedičstva.

Vekom sa Brad Pitt stáva len lepším a jeho herecké schopnosti zostávajú výnimočné. Jeho prítomnosť na plátne je vždy garantom kvality a neodolateľného šarmu. Jeho fanúšikovia sa môžu tešiť na to, čo im ešte prinesie jeho úchvatná herecká kariéra.

Ani sme vám to nemali asi hovoriť, lebo teraz si to všimnete úplne na každej fotke. Nevieme, či je to naschvál alebo je Brad Pitt len submisívny, ale vždy sa podobal na priateľku, s ktorou aktuálne bol. Veď sa len pozrite.

brad pitt ako priateľka

brad pitt ako priateľka

brad pitt ako priateľka

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 3.9 / 5. Počet hlasov: 85

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :