Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

Betónovej žumpy – to je to, čo potrebujete vedieť!

/
/
/
202 Zobrazení
Prevádzkujete poľnohospodárstvo a neviete, kde skladovať krmivo pre zvieratá? Máte záhradu a neviete čo s kompostom? Už na to nemusíte myslieť. S pomocou prichádzajú firmy, ktorí ponúkajú betónové žumpy, nielen ako nádoby na odpad.

Nádoby na kompost

Pri prevádzkovaní aj stredne veľkého pozemku či zeleninovej a ovocnej záhrady nemožno uprieť, že množstvo kompostu je naozaj poriadne veľké. Nedá sa hneď použiť v inej úlohe. Ideálnym riešením je potom vložiť ho do kompostéra. Nikto však nechce, aby odpad ďalej zasypával pôdu pred využívaním kompostu. S pomocou prichádzajú výrobcovia betónových žúmp, ktorí sa v tejto úlohe tiež dobre zhostia. Aj keď by sa podľa názvu mohlo zdať, že slúžia len ako nádoby na odpad, je to úplný omyl. Vzhľadom na betónovú konštrukciu je možné tieto nádrže využiť aj ako kompostéry. Sú vyrobené z materiálu, ktorý je ekologický, pretože nič neprepúšťa do pôdy. To je ďalšia nepochybná výhoda použitia betónových žúmp.

Viackomorové betónové žumpy

Čo ešte stojí za zmienku pri betónových žumpách je fakt, že môžu byť jedno, dvoj alebo viackomorové. Vďaka tomu sa každý užívateľ objednávajúci betónovú žumpu môže sám rozhodnúť, koľko komôr mu bude postačovať. Obsah betónovej žumpy teda nielenže neprenikne do pôdy, ale navyše sa dá využiť mnohými spôsobmi. Jedným z nich je okrem kompostéra aj zásobník na krmivo. Použitím viacerých priehradiek sa krmivo pre zvieratá nezamieša a krmivo bude možné zbierať zakaždým z jedného miesta. Ideálnym riešením je tiež objednať si betónovú žumpu ako nádrž na dažďovú vodu. Ide o veľmi ekologické využitie pre našu planétu a okrem toho nemusíte platiť za polievanie a je kam uložiť takúto vodu.

Vykonanie betónovej žumpy

Nie každý výrobca vynakladá maximálne úsilie na to, aby betónová žumpa slúžila svojim užívateľom roky. Našťastie existujú firmy, ktoré vyrábajú betónové žumpy z tých najkvalitnejších materiálov. Veľkou výhodou je aj montáž nádrže u zákazníka. Vďaka tomu môže kupujúci na vlastné oči vidieť, ako to celé prebieha, a že je všetko urobené profesionálne a s najväčšou starostlivosťou. Nesmieme tiež zabudnúť na to, že ak chcete betónovú žumpu zväčšiť, netreba ju celú rozoberať. Je možné ju zväčšiť na výšku, čo vám ušetrí čas a nervy spojené s búraním a peniaze na namontovanie všetkého od základov. Betónové žumpy Kamal majú naozaj rôzne úlohy a je len na klientovi, na aký účel ich využije.  Ak sú správne vyrobené, môžu slúžiť roky.

foto: freepik.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar