Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Máte AdBlock?

Prevádzka tejto stránky nie je zadarmo, vaša návšeteva ale je. Vypnite si prosím AdBlock a obnovte stránku (F5).

img

3 trendy, ktoré v roku 2020 nesmú chýbať vo vašej obývačke

/
/
/
227 Zobrazení

K obývačke neodmysliteľne patrí sedacia súprava a teda gauč a pohovka alebo sedačka. Je to miesto oddychu, relaxu a miesto, kde sa môžete stretnúť s rodinu alebo priateľmi pri posedení, pozeraní televízie alebo spoločenskej hre. Ku každému obdobiu v histórii prislúchajú isté trendy a sedačky nie sú žiadnou výnimkou. Čo je teda aktuálne a moderné v sedacích súpravách na rok 2020?

Trendy v sedacích súpravách

Štýl

Nábytok sa mení a a prispôsobuje danej dobe a štýlu interiéru už od dôb, kedy ľudia nebývajú v jaskyni. V roku 2020 dominujú rozľahlejšie sedacie súpravy prevažne z textilu, na ktoré sa zmestí viac ľudí naraz. Dajú sa väčšinou rozťahovať a majú sklápateľné opierky na hlavu, pretože chrbtová časť je nižšia. Čo sa týka tvaru, väčšinou ide o hranatejšie súpravy a tvarované do písmena L. Moderné je ešte písmeno U a ak v miestnosti nemáte dostatok priestoru, postačuje aj klasické I.

Farby

Farebnosťou sa sedačky v dnešnej dobe nevyznačujú. Väčšinou ide o svetlejšie farby, bielu, béžové a sivé odtiene, ktoré presvetlia interiér. Sú síce náchylnejšie na znečistenie, majú ale aj svoje výhody. Ďalej sa využívajú tmavšie odtiene sivej, na ktoré ale treba mať doladený nábytok.

Materiál

Kožená sedačka bude vždy štýlová a pravdepodobne nikdy nevyjde z módy. Tieto zvyknú byť ale samozrejme drahšie a nehodia sa k akémukoľvek interiéru. Trendom sú momentálne eko-materiály a textil. Eko-koža, ako sa hovorí umelej koži, je cenovo nenáročná a jednoduchá na umývanie a údržbu. Nevydrží ale samozrejme toľko, ako originálna koža. Textil sa dá tepovať a nevidno na ňom každú nečistotu a tak zvykne byť aj najobľúbenejší medzi spotrebiteľmi.

Interiér bývania sa v histórii častokrát menil. Menili sa štýly, farby, tvary, materiály a rozvrhnutie nábytku, sedacie súpravy ale do interiéru obývacej miestnosti patrili odjakživa. Aby ste mali výber sedačky uľahčený, skúste na to využiť vyhľadávač nábytku. Ľahšie si porovnáte, aký je vhodný práve pre vás.

Zhodnoťte tento článok!
[Celkovo: 0 Priemer: 0]

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar