Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Dnešná téma sa týka jedného z najdôležitejších dní života človeka. Áno, uhádli ste správne, je to svadba. Konkrétne dnes sa nebudeme zaoberať ale priamo svadobným dňom a všetkým, čo sa ho týka, ale skôr prípravy na tento deň a čo mu predchádza.

Úplne prvý krok, ktorý k svadbe smeruje sú zásnuby. Asi každý si spomína práve na svoj dôležitý zásnubný deň, ako prebiehal a akú mal atmosféru. K atmosfére a symbolu lásky si pravdepodobne väčšina z vás spojí zásnubný prsteň. Ak vás vaše zásnuby ešte len čakajú, možno ste už rozmýšľali nad  tým, ako by ten váš prsteň mal vyzerať. Týmito tipmi vám trochu pomôžeme. Ukážeme si trendy v prsteňoch, ktoré sú aktuálne pre rok 2021.

Jedným z naj trendov pre tento rok sú originálne a unikátne zásnubné prstene. Konkrétne tým myslím hlavne prstene s gravírovaním mien, dátumov, po prípade iným osobným znakom, ktorý robí tieto prstene iba vaše a nikoho iného. Ďalší trend sú prstene, ktoré sú síce zásnubné, ale „tvária“ sa ako svadobné obrúčky. Sú jednoduché a bez kameňa alebo majú základný tvar s minimom ornamentálnych aplikácií. Trend, ktorý by vás možno zaujal je klasický štýl s moderným „zvratom“. Myslím tým to, že základ prsteňa je úplne jednoduchý a v klasickom štýle, ale nájdete na ňom nejaký moderný prvok, ktorý vás prekvapí. Napríklad jednoduchý prsteň ale s dvojitou obrúčkou. Alebo s kameňom v zložitejšom a nezvyčajnom tvare a podobne.

Nech už si vyberiete akýkoľvek zásnubný prsteň alebo aj svadobnú obrúčku, poriadne sa nad týmto rozhodnutím  zamyslite a vyberte si správne. Predsa len, oboje z týchto by pre vás mali byť na celý život. Nech už si vyberiete akokoľvek, zoberte do úvahy aj stránku Savicki. Je to klasický a uznávaný výrobca prsteňov a obrúčok už mnoho dekád. Určite si niečo podľa vašich predstáv vyberiete a po prípade si niečo necháte upraviť na mieru.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :