Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

img

Victor Enrich a jeho šialená architektúra

/
/
/
209 Zobrazení

Victor Enrich (narodený v Barcelone, 20. Február 1976). Žil na vidieku, ako jediné dieťa jeho rodičov, až kým sa v roku 1997 nenarodila jeho sestra, Cristina. Od malička sa venoval hudbe, začal chodiť na hodiny piána. Keď vyrástol, začal sa venovať geografii, architektúre a počítače sa stali jeho hlavnou zábavkou po škole. V 18-tich dokončil strednú školu a prihlásil sa na “Barcelona School of Architecture”.

Počas jeho štúdia na vysokej škole, v polovici 90-tych rokov, sa snažil pomocou počítačových technológií vyjadriť svoje architektonické idey. Postupom času, keď sa tieto technológie stali pre neho prioritou, začal podnikať s 3D architektonickými vizualizáciami. V nasledujúcich rokoch sa snažil zúčastňovať rôznych súťaží so zameraním na architektúru. V roku 2006, po 9 rokoch kariéry sa rozhodol viac venovať svojmu novému záujmu – umeniu.

Victor sa vydal na dlhú cestu po Európe, vrátane dlhodobých pobytov v Lotyšsku či Izraely, počas ktorých chcel dostať do povedomia svoju kreativitu. Začal organizovať výstavy svojich prác. V roku 2011 začal brať umenie ako hlavnú a unikátnu pracovnú aktivitu, ktorá trvá až do dnešných dní.

6614

Či už je Victor svojím pohľadom na architektúru blázon alebo génius, je zrejme každého subjektívny názor. V očiach umelcov či architektov je určite génius, lajk zrejme jeho extravagantné nápady nepochopí.

6615

victor enrich

victor enrich

6608

victor enrich

Zdroj: AD.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar