Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Poznali sme ich už v detstve, no až neskôr sme prišli na ich pravý účel. Najskôr išlo o srandu a experiment – koľko litrov vody sa do nich zmestí? Neskôr…ale veď to poznáte. Reč je o prezervatívoch. Ich vynálezca nie je známy, zato ich účinok áno.

Tie najobľúbenejšie kondómy svetových značiek nájdete na webe Svetkondomov.sk. Okrem tradičných latexových výrobkov môžete vyskúšať kondómy rôznych chutí, farieb a veľkostí, s ktorými váš milostný život už nebude ako predtým. Bude lepší.

Aromatizované kondómy

Láska pôsobí na všetky naše zmysli a chuťové poháriky nie sú výnimkou. Svoje sexuálne radovánky si môžete spríjemniť produktami svetoznámeho výrobcu Durex s príchuťou jablka, banánu alebo pomaranča. V ponuke je však aj svieži mentol, horúca čokoláda s afrodiziakálnymi účinkami alebo exotická vôňa kokosu.

Bezlatexové kondómy

Niektorým ľuďom kondómy vadia. Buď ich pokožka zle znáša latex, z ktorého sú vyrobené, alebo im vadí neprirodzený pocit pri milovaní s natiahnutým prezervatívom. S tenkými bezlatexovými kondómami však splyniete oveľa ľahšie vďaka ich tenkosti a vadiť vám nebude ani ich povrch. Sú vyrobené z moderných materiálov bez alergických účinkov. Vyskúšajte napríklad Durex Real Feel a zažite lepší pocit pri vašich čarovných momentoch.

Extra bezpečné kondómy

Bezpečnosť predovšetkým. Aj vy sa týmto heslom riadite? Extra bezpečné kondómy sa vyznačujú väčšou hrúbkou ako klasické produkty a tak sa s nimi už viac nemusíte pri milostných hrách krotiť. Napriek ich hrúbke vám však neunikne žiadny pocit, o ktorý by ste stáli.

Dokonalá stimulácia

A na koniec to najlepšie? So špeciálnymi vrúbkovanými kondómami tak skoro končiť nebudete, sú totiž vyvinuté tak, aby ste si vy aj vaša partnerka užili milovanie čo najdlhšie a najintenzívnejšie. Aj tieto kondómy nájdete v ponuke Svetkondomov.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :