Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Ach ženy! Večne majú skrine prepchaté rôznym prádlom, oblečením, avšak vždy sa sťažujú na to, že si nemajú na seba čo dať. Ako umlčať ženu? Ako zabrániť tomu, aby tá vaša fňukala, že si nemá čo na seba? Buďte múdrejší a poraďte jej miesto, kde si na seba nájde niečo, čo jej zapchá ústa! Vygooglite si stránku sexy-pradlo.sk a doprajte svojej drahej to najkrajšie prádlo aké kedy videla. Vedzte, že kvalita sa o tieto výrobky len neobtrela! Kvalita je v týchto výrobkoch.

Čo by si tá vaša mohla vybrať na seba?

 

Korzety, ktoré zvýraznia jej prsia

 

Ste chlap, ktorý sa rád pozerá na ženské prsia. A ešte rád ste keď je tá vaša obdarovaná? Čo však robiť vtedy, keď vaša žena nemá veľké prsia a rada by si ich zvýraznila? Už bolo dosť počúvania, že si nemá možnosť zvýrazniť svoje malé prsia! Pozor, nepovedzte jej, že má malé prsia. Dopadlo by to veľmi zle. Radšej jej ukážte ponuku pekných korzetov, ktoré ste našli na stránke sexy-pradlo.sk. Vaša drahá bude očarená. Chcete zažiť tento pocit? Chcete ju maximálne potešiť? Vyberte jej nejaký korzet a zaplaťte jej ho. Nieže ju necháte platiť!

 

Pančuchy ako bonus ku korzetu

 

K peknému korzetu by nebolo na škodu, keby ste svojej dáme kúpili aj samodržiace pančuchy, ktoré zvýraznia jej vypracované nohy. No a čo, že nemá prsia! Má korzet, ktorý jej ich zdvihne! Myslite aj na jej krásne nohy a nechajte ich zvýrazniť práve takýmito vkusnými samodržiacimi pančuchami! Už sa nestane, že bude hovoriť, že si nebude mať dať čo pod sukňu. Predsa len máloktorá žena je otužilá a zvládne chodiť v sukni a bez pančúch!

 

Vezmite korzet a pančuchy a utekajte na kúpeľný pobyt

 

Tieto dvoje drobnosti, ktoré ste kúpili svojej drahej preto, lebo frflala, že si nemá na seba čo obliecť, môže vynosiť aj na výhodnom kúpeľnom pobyte, ktorý ste si prednedávnom vyhliadli na stránke kupele.relaxos.sk. Milý personál, dostupné ceny. Neváhajte sa aj vy inšpirovať, milí čitatelia! Majte na výhodnom kúpeľnom pobyte dračicu s korzetom a pančuchami!

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počet hlasov: 1

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :