Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Každá mamička si dáva záležať pri výbere produktov pre svoje bábo. Prvorodičky to majú zväčša ťažké, nakoľko netušia čo všetko bude ich novorodeniatko potrebovať. Napríklad pri výbere vhodného kočíka sa môžeme stretnúť s rôznymi parametrami podľa ktorých si vieme zvoliť nám najvhodnejší produkt.

V dnešnej rýchlej dobe je našim “šetričom času” online nákup. Cez takýto e-shop si vieme zakúpiť od adaptérov, cez rôzne typy kolies, tašiek, autosedačiek, doplnkov až po kočíky. Avšak poznáte to, čím väčší výber máme, tým ťažšie je si vybrať. Častokrát hľadáme čo najlepšiu alternatívu – najčastejšie, aby výber bol ekonomicky efektívny. Na výber máme veľa druhov kočiarikov, no najspokojnejší sme ak ich vieme rôzne polohovať, zmeniť  z klasického hlbokého na športový typ atď.  Tak ako sa všetko vo svete rokmi vyvíja, ani oblasť kočíkov nezaostáva. K dispozícii je široká škála: golfové, hlboké, športové, kombinované kočíky a pre dvojičky. Pri takomto širokom výbere si najradšej volíme multifunkčný kus. V takomto prípade máme pocit že namiesto 2-3 kusov, máme jeden a tým ušetríme peniaze a taktiež priestor na uskladnenie. Ak nám nestačí obyčajný kočík vieme na ňom obmeniť aj kolesá – nafukovacie, penové alebo gélové.

Ďalším kritériom pri hľadaní potrebných produktov do detskej výbavičky je možnosť zakúpiť ich na jednom mieste. Takéto miesto je  e-kociky.sk, kde nájdete všetky spomínané veci, potrebné do výbavičky pre dieťatko.  Dá sa tu nájsť od nábytku, cez detské oblečenie, hračky, klokanky až po rôzne súčasti kočíkov. Samozrejme nezanedbateľným prínosom je aj odborné poradenstvo a pomoc pri rozhodovaní sa. Prijateľné sú najmä rady, ktoré nie sú všeobecné, ale priamo demonštrované na ponúkaných výrobkoch. Zákazník si tak vie lepšie predstaviť rozdielnosť, funkčnosť, veľkosť a využiteľnosť. Množstvo e-shopov (ako aj ten nami spomínaný) majú aj kamennú predajňu, kde si vieme produkty pozrieť, vyskúšať a neskôr objednať pohodlne domov. Stačí sa len obrátiť na odborných pracovníkov a nechať si poradiť z veľkého množstva produktov, najlepšie na jednom mieste.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :