Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Tetovania sú dnes viac než len módnym štýlom, stali sa osobným vyjadrením a formou sebavyjadrenia. S rastúcim záujmom o tetovania sa objavujú nové trendy a štýly, ktoré ovplyvňujú tetovanie scénu po celom svete. V tomto článku si prejdeme najbežnejšie tetovania dnešnej doby, ktoré sú populárne medzi ľuďmi všetkých vekových kategórií.

Malé a jemné tetovania: Malé a jemné tetovania sú jedným z najpopulárnejších trendov dnešnej doby. Tieto tetovania sú obľúbené pre svoju subtilnosť a možnosť ich umiestniť na rôzne časti tela. Často zahŕňajú jednoduché symboly, kvety, geometrické vzory alebo slová s osobným významom.

Náramkové tetovania: Náramkové tetovania sú ďalším veľmi populárnym trendom, ktorý zahŕňa tetovanie navrhnuté ako náramok alebo reťazec. Tieto najbežnejšie tetovania sa obvykle umiestňujú okolo zápästia alebo predlaktia a môžu obsahovať rôzne vzory a motívy, ako sú mená, kvety, alebo abstraktné dizajny.

Citátové tetovania: Citátové tetovania sú stále veľmi populárne a umožňujú ľuďom vyjadriť svoje myšlienky, pocity alebo motivačné slová na svojom tele. Tieto tetovania môžu obsahovať krátke vety, motivačné citáty, alebo osobné motto.

Manažérske tetovania: Manažérske tetovania sú ďalším trendom, ktorý získava na popularite. Tieto tetovania sú inšpirované prírodou a zvieratami a môžu obsahovať obrázky ako sú vlci, vtáky alebo rovnako symbolické tvory.

Vodové farby a abstraktné tetovania: Vodové farby a abstraktné tetovania sú moderným prístupom k tetovaniu, ktorý zdôrazňuje umenie a expresivitu. Tieto tetovania často kombinujú jemné farby a voľné, abstraktné vzory, ktoré vytvárajú jedinečné a zaujímavé vizuálne efekty.

Tieto tetovacie trendy ponúkajú množstvo inšpirácie pre tých, ktorí hľadajú nový dizajn pre svoje tetovanie. Bez ohľadu na to, či preferujete malé a jemné tetovania, náramkové tetovania, citátové tetovania, manažérske tetovania alebo vodové farby a abstraktné vzory, existuje mnoho možností, ako si vybrať tetovanie, ktoré vám vyhovuje a vyjadruje váš jedinečný štýl a osobnosť.

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

najbežnejšie tetovania

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :