Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

S technickými vecami si márne lámete hlavu. Nikdy ste sa nevedeli dobre pohybovať v strojárenských a hydraulických súčiastkach, avšak radi by ste sa niečomu priučili? Kamarátka Wikipédia vám toho moc neprezradila. Vy by ste však radi vedeli čo označujeme pod pojmami – tesniace krúžky, rýchlospojky a textit J? Španielska dedina? Odteraz sa už neobávajte toho, že týmto definíciám nebudete rozumieť.

Čo sú to tesniace krúžky?

Ako prvými by sme mohli začať tesniacimi krúžkami. Poďme na to logicky – ako laici si pod tesniacimi krúžkami predstavujeme nejaké gumené krúžky, vďaka ktorým sa nedostane vzduch do vonkajšieho prostredia. Logicky na to idete naozaj správne. Presnejšie – tesniace krúžky slúžia k samotnému utesneniu či už pohyblivých súčiastok alebo nepohyblivých. Používajú sa na utesnenie hydraulických alebo pneumatických častí. Na stránke novotechno.sk sú vám ponúkané za veľmi dobrú cenu. Dokonca ich máte možnosť dostať v troch rôznych prevedeniach, a to v prevedení meď, hliník alebo fíber. Je len na vás, ktorý si vyberiete. Máte ich dodávané v praktických kufríkoch, takže sa nemusíte obávať, že vám pri prenose všetky vypadajú.

Čo sú to rýchlospojky?

Pozeráte sa na svoje auto. Zdá sa vám, že vzduch, ktorý by mal prúdiť pomaly preniká? V tom prípade by ste mali vedieť, že vo svojom aute nemáte kvalitné rýchlospojky! Rýchlostojky! To slovo, ktorému ste nerozumeli! Kvalitné rýchlospojky nájdete jedine na novotechno.sk! Kvalitné a precízne spracovanie, vysoká pevnosť – aj toto sú vlastnosti rýchlospojok z vyššie spomínanej stránky. Ak hľadáte nové, neváhajte si objednať z novotechno.sk. Toto rozhodnutie nikdy neoľutujete!

Čo je to textit J?

Neviete, čo znamená TEXTIT J? Vari sa vám to spája s materiálom – textilom? Mýlite sa, textit a textil nie je jedno a to isté! TEXTIT J je skvelý materiál, ktorý môžeme použiť na výrobu ložísk, ťažkých hobľovacích strojov alebo rámových píl. Má vynikajúce mechanické a klzné vlastnosti. Jej ďalším plusom je, že tlmí nárazy. Ak takýto materiál potrebujete, neváhajte a dosky z TEXTITU J kupujte na novotechno.sk.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :