Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Je fascinujúce si predstaviť, ako by vyzerali slávne historické osobnosti, ktoré už nie sú medzi nami na selfie fotke. Určite by to bolo zaujímavé a potešilo by to mnohých fanúšikov.

Prvou slávnou osobnosťou, ktorá nám napadá, je Marilyn Monroe. Svojou krehkou a zvodnou krásou by určite bývala kráľovnou selfie. Na svojom selfie by sa určite zahľadela do zrkadla a s úsmevom na tvári by sa snažila chytiť svoju dokonalú polohu.

Ďalšou osobnosťou, ktorá by si určite spravila selfie, je Elvis Presley. Jeho kultový účes by bol dokonalý a s gitarou by sa usmieval do kamery. Určite by si dal aj nejaký ten vtipný hashtag, aby zaujal svojich fanúšikov.

Nezabudnuteľná princezná Diana by sa na selfie predstavila ako krásna a úsmevná žena, ktorá stojí za dobrým účelom. Možno by si fotku spravila s nejakým dieťaťom z dobročinného projektu, aby tak upozornila na potrebu pomoci a podpory.

Ako by asi vyzeralo selfie s nesmrteľným Bruceom Lee? S jeho skvelými pózami a precíznymi údermi by to určite bola ikonická fotka. Na svojom selfie by sa určite snažil ukázať svoju silu a vyjadriť svojou tvárou, že je pripravený na ďalšie výzvy.

A nakoniec, pre fanúšikov The Beatles by bol určite nezabudnuteľný selfie s Johnom Lennonem. Jeho úsmev by bol nákazlivý a na fotke by sa možno objavila aj nejaká z jeho ikonických výrokov.

Všetky tieto slávne historické osobnosti by si určite spravili selfie, aby tak ukázali svojím fanúšikom svoju jedinečnosť a osobnosť. Aj keď už nie sú medzi nami, ich selfie by nám dávali možnosť si ich predstaviť v akcii a zároveň by nám pripomínali ich dedičstvo, ktoré zostalo v našich srdciach. Spoznávate tieto slávne historické osobnosti?

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

slávne historické osobnosti

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počet hlasov: 8

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :