Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Aj keď sú domáce miláčiky zvyčajne vnímané ako inteligentné a zdatné tvory, existuje mnoho príkladov zvierat, ktoré sú trochu pomalé a ťažkopádne, ale zároveň veľmi vtipné a zábavné – hlúpe zvieratká.

Jedným z takýchto miláčikov sú napríklad buldočky. Tieto roztomilé psovité zvieratá sú známe svojou krátkou a mohutnou postavou, ktorá im robí problémy s dýchaním a pohybom. Napriek tomu sú buldočky obľúbené medzi majiteľmi po celom svete, pretože sú veľmi priateľské a láskavé. Okrem toho sú aj veľmi vtipné, pretože sa často usilujú o niečo, čo nie je pre nich prirodzené, ako napríklad skákanie, plávanie alebo behanie.

Ďalším príkladom hlúpych, ale zábavných domácich miláčikov sú mačky. Mačky sú známe svojou nezávislosťou a inteligenciou, ale sú aj veľmi zábavné, pretože sú často veľmi zvedavé a radi sa hrajú. Jedným z najobľúbenejších zábavných momentov sú mačky, ktoré sa vyskúšajú skočiť na nábytok, ale neuspia a padnú. Tento moment je veľmi vtipný a zábavný, pretože mačka sa snaží udržať rovnováhu a niekedy to vyzerá veľmi komicky.

Najhlúpejšími, ale zároveň najzábavnejšími z domácich zvierat sú možno psy. Aj keď sú psi obvykle vnímaní ako inteligentné a zdatné, niektoré psy sú len pomalé a ťažkopádne. Napríklad nechutne chodiaci alebo zhlukujúci sa psy môžu vyzerať veľmi smiešne, pretože sa snažia o niečo, čo nie je pre nich prirodzené. Okrem toho, psi sa radi hrajú a niekedy robia nezvyčajné veci, ako napríklad hnať sa po vlastnej chvoste alebo sa preháňať po dome za inými domácimi miláčikmi.

V každom prípade, hlúpe zvieratká a domáce miláčiky môžu byť zdrojom veľa zábavy a smiechu, dokonca aj keď robia hlúpe veci. Ich osobnosti a vtipné správanie nám môžu spríjemniť deň a priniesť do nášho života radosť a šťastie. A preto, aj keď sú naše domáce miláčiky niekedy hlúpe, stále ich milujeme a ceníme si ich jedinečnú osobnosť.

Zasekla sa v plote a myslela si, že zomrela. Reálne jej nič nebolo a bolo treba ju prinútiť sa pohnúť.

hlúpe zvieratká

hlúpe zvieratká

Rad proti zneužívaniu vysávača

hlúpe zvieratká

hlúpe zvieratká

hlúpe zvieratká

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 4.8 / 5. Počet hlasov: 11

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :