Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Stock obrázky sú tým, čo môže dotvárať krásu webu a publikácií, no v svete stock fotiek existuje aj temná stránka – tá, ktorá sa vyživuje na vtipných, absurdných a niekedy úplne nepochopiteľných obrázkoch. V tomto článku sa pozrieme na svet stock fotografií a ich schopnosť nás rozosmiať alebo pobaviť svojou bizarnosťou.

Korporátny surrealizmus:
Nájdete tu obrázky ľudí s nadmerným úsmevom na tvári, keď držia kopu papierov v rukách, čo pôsobí tak nerealisticky, že by ste si mysleli, že išlo o scénu z absurdného divadelného predstavenia. Tieto obrázky sa zdajú byť nespoľahlivým odrazom korporátnej reality.

Bizarné rodinné momentky:
Rodinné obrázky zastrčené medzi stock fotografie často obsahujú scenérie, ktoré by boli viac v mieste v surreálnej komédii než v skutočnom živote. Ako napríklad rodinu, ktorá jedáva pizzu v krabici na pláži so smiešnymi úsmevmi.

Technologické puzzle:
Stock fotky nevedia, ako presne vyzerá moderná technológia. Máme tak absurdné obrázky ľudí, ktorí držia kopu tabletov, telefónov a počítačov, a zdá sa, že ich obsluhujú všetky naraz. Ako bonus, úplne nereálne a pohodlne usmiatí.

Nepochopiteľné profesie:
Stock fotky sú plné ľudí vykonávajúcich práce, ktoré by si v skutočnom živote ani nevedeli predstaviť. Ľudia s nadbytočnými grafickými tabletmi, ktorí majú nejasné pohľady na obrazovky, predstavujúce nepochopiteľnú kreativitu.

Bizarné scény z domácnosti:
V domácnostiach stock fotografií môžete nájsť scenérie, ktoré by ste si nikdy nepredstavili v reálnom živote. Ľudia jedávajúci špagety na pláži, robiaci jogu v bielizni alebo pracujúci na notebooku, keď sú celí ponorení v bazéne.

Neuveriteľné scénky zo zamestnania:
Stock fotky sú známe svojimi nepravdepodobnými scénkami zo zamestnania. Ľudia s úsmevmi na tvárach, keď sedí na toalete so stetoskopom, alebo kolegovia s nadšením ukazujúci na prázdny biely obrazovkový monitor.

Tieto vtipné stock fotky nám ukazujú, že svet stock fotografie môže byť dosť bizarný a nečakaný. Niekedy je to jednoducho dobrý spôsob, ako sa rozosmiať a neuveriteľne nepochopiteľné obrázky si našli svoje miesto medzi nami. Takže, keď potrebujete trochu humoru, nezabudnite sa pozrieť na svet stock fotiek a ich bezduchú, no zábavnú krásu.

Gynekológ vždy po vyšetrení dvihne palec, vôbec to nie je čudné.

stock obrázky

Všetky marketingové mítingy sa vždy vykonávajú na pláži, samozrejme v obleku.

stock obrázky

Vlakový inžinier vždy stojí na koľajniciach a nepozerá okolo seba, ale do notebooku. Bezpečnosť nadovšetko.

stock obrázky

Nie, takto to naozaj nefunguje.

Fretkám vždy vyšetrujeme srdce cez lebku!

stock obrázky

Najdôležitejšia práca knihovníka je šťuchanie do obrazoviek.

Oftalmoskop sa vždy drží samozrejme ďaleko od oka a opačne, aby svietilo do oka doktorovi.

Zdroj: Boredpanda.com

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :