Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Mať talent je nesmierne dôležité, nech už sa venujeme čomukoľvek. Známe príslovie však hovorí, že 90% úspechu tvorí tvrdá drina a tréning. Platí to aj pre futbal. Či už ste mladý nádejný hráč, profesionálny tréner,  alebo sa futbalu venujete iba v rámci voľnočasových aktivít, zíde sa vám kvalitná futbalová výbava. Futbalové bránky Quickplay by v nej určite nemali chýbať. Predstavíme si ich najdôležitejšie prednosti a výhody.

1. Zosobnenie user-friendly produktu

Každá futbalová bránka Quickplay je prenosná a extra ľahká, takže manipulácia s ňou pre vás bude ozaj hračkou. Postavíte ju do 2 minút aj bez návodu. Preto je vhodná aj pre súkromných používateľov a rodiny. Napriek svojej nízkej hmotnosti však futbalové bránky zvládnu aj to najvyššie zaťaženie počas niekoľkohodinových tréningov v kluboch či na školách. Sú maximálne odolné a spoľahlivé.

2. Priatelí sa s každým povrchom

Veľkou prednosťou bránok je ich stabilita. Môžete ich rozložiť na akomkoľvek povrchu: na tráve, antuke, asfalte, či v telocvični. Napríklad futbalová bránka typu Elite má zabezpečené extrémnu stabilitu na hladkých povrchoch vďaka gumovým pätkám. Navyše ju vôbec netreba ukotvovať, pretože má integrovanú záťaž na spodnom ráme.

3. Výborná cenová dostupnosť

Nebojte sa, že kvôli futbalovým bránkam budete musieť siahať hlboko do vrecka. Napriek tomu, že ide o inovatívny produkt s unikátnym moderným dizajnom, bránky Quickplay sú cenovo veľmi prístupné. Ak teda máte radi futbal, potešte sa novou bránkou. Budete tak mať väčšiu motiváciu a chuť si hocikedy zahrať, pretože sa konečne zbavíte rôznych náhrad za bránky, ako sú rohové kamene, kužele či vlajočky.

4. Overená značka

Futbalová bránka Quickplay je ako na slovenskom, tak i českom trhu pojmom. Za 7 rokov sa tieto produkty stali jedným z najpredávanejších typov futbalových bránok. Každý športový tím, škola alebo škôlka si tak môže za výhodných cenových podmienok zakúpiť toľko bránok, koľko potrebuje.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :