Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Reštaurácie, kuchyne a donášky jedla prešli za poslednú dobu ťažkými časmi a prežili len tí najsilnejší. Firmy a prevádzky museli poriadne prehodnotiť svoje pôsobenie, zaškrtiť výdavky a zmaximalizovať svoju kvalitu tak, aby to nebolo na úkor ceny. Podarilo sa im to?

Aj keď množstvo reštauračných prevádzok skrachovalo a ukázalo sa, kto je dobrý s narábaním s financiami, kríza sa značne oslabila ak náhodou nie je úplne zažehnaná. Tí, čo prežili sa rozbiehajú na pôvodné čísla a začali vznikať aj noví konkurenti. Niektorí mali čas na rekonštrukciu a prerábku prevádzky, iní na lepší finančný plán a hľadanie chýb v účtovaní a iní na preškolenie zamestnancov a zmenu výrobných postupov po prípade zmenu jedálneho lístka a denného menu.

Donášky očakávali zvýšenie záujmu Slovákov o roznos jedla, ale nebolo tomu tak. Osobne ľudia navštevovať stravovacie zariadenia nemohli, objednávať sa im ale taktiež nechcelo. Keďže veľa z nich ostávalo doma, takisto si aj sami varili a ušetrili tak financie, a nebolo im treba šetriť čas, ktorého mali dostatok.

Časy sa ale našťastie zmenili, ekonomika dostala „kopanec“ a prevádzky zažívajú znovuzrodenie. Existuje viacero spoločností, ktoré ponúkajú roznášku jedál a my sa zameriame práve na ten najväčší trh na Slovensku – bratislavský. Rozvoz jedla v Bratislave sa postavil na kolená a donášky sa konajú stále častejšie a konkurencia stúpa do niekdajších rozmerov.

Či už vás zaujíma podľa vašej polohy rozvoz jedla Dúbravka alebo donáška jedla Petržalka, každý si príde na svoje. Jedlobratislava.sk je tu v týchto prípadoch pre vás. Fungujú v plnom režime, celý týždeň a aj počas nočných hodín. Doručia vám to v rámci celej Bratislavy. Samozrejmosťou je počas týždňa aj obedové menu Lamač. Len sa pozrite na obedové menu, ktoré ponúkajú. Aké má pre vás donáška jedla výhody?

V prvom rade je to pohodlie domova. Všetko vybavíte z jedného miesta a to objednávku, prijatie a aj platbu. Či už si objednávate na miesto vášho bydliska alebo na firemnú pobočku, na súkromnú osobu alebo na právnickú. Ďalej je to samozrejme ušetrený čas. Nie len že sa nemusíte nikam teperiť, čo vás stojí čas alebo aj pohonné hmoty, nemusíte ale ani stáť v žiadnych radoch alebo čakať na obsluhu. Takisto nemusíte nič doma variť a pripravovať, čo je tiež časová úspora. Jednoducho telefonicky objednáte a ďalej sa venujete pôvodnej činnosti, kým vám nezazvoní zvonček na dverách. V neposlednom rade je to flexibilita. Či už pracujete na stavbe, alebo ste zavretý v kancelárii alebo na návšteve u kamaráta, všade tam sa môžete pohodlne najesť akoby ste boli doma za stolom. Samozrejme taktiež nezáleží na mestskej časti Bratislavy, kam si objednávate. Flexibilita by sa dala spomenúť aj vzhľadom na hodinu dňa. Keďže si môžete objednať aj o desiatej ráno a aj o 6tej poobede, nič vás netlačí a nie ste v zhone. Už ste presvedčený o vašej ďalšej objednávke?

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :