Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Šport je pre mnohých z nás jediná možnosť relaxu a spôsob, ako ujsť pred hektickým životom. Či už sa mu venujeme aktívne, alebo pasívne, šport v našom živote zohráva dôležitú úlohu. Viete ale ktoré športové udalosti by ste si nemali nechať ujsť? Majstrovstvá vo futbale a zimná olympiáda sú už síce za nami. Pred nami sú však udalosti, ktoré by sme mali nepretržite sledovať. Ktoré sú to?

Tour de France

„Stará dáma“ – aj takto mnohí nazývajú famóznu Tour de France. Myslíme si, že nikomu nemusí zvlášť predstavovať tento cyklistický sviatok, ktorý momentálne pripútava k televízorom snáď každého fanúšika cyklistiky. Nielen preto, že tam za nemecký tím Bora Hansgrohe preteká náš skvelý Peter Sagan, ktorý momentálne bojuje o zelený dres.

Vychutnajte si zopár etáp naživo a uvidíte, že Tour de France je iná z televízie ako naživo. Je to fantastický zážitok plný dramatických chvíľ – pádov, hromadných kolízií, ale aj šikovných únikov. Prečo nenavštíviť toto podujatie, keď máte možnosť dostať sa k lístkom aj tu na Slovensku? Futbaltour vám poskytne možnosť ísť na takéto vyhľadávané podujatie. A nielen na to!

Futbalové zápasy vynikajúcich európskych mužstiev

Španielska, anglická, francúzska a talianska futbalová liga má čo ponúknuť aj slovenskému fanúšikovi futbalu. V porovnaní so slovenským futbalom sú tieto ligy na úplne inej úrovni. Futbal je dynamickejší, rýchlejší. Ak ste na takomto futbalovom zápase ešte nikdy neboli, je načase vybrať si futbalové zápasy mužstiev, ktorým fandíte a ísť si pozrieť nielen zápas, ale aj mesto. Pozrite si futbalový zápas silných mužstiev a zažite nezabudnuteľnú atmosféru na štadióne.

Nenechajte si ujsť futbalové zápasy najlepších európskych mužstiev a spravte si výlet do Francúzska na najväčší cyklistický zážitok plný hviezd. Futbaltour vám to umožní.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :