Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

V ostatných rokoch patrí cestovanie k najpopulárnejším koníčkom dnešnej populácie. Veď kto by netúžil spoznávať exotické krajiny a rozmanité kultúry? Cestovateľský trend dnes živí kvantum možností ako vycestovať, kde sa ubytovať a ako optimalizovať cestovateľské náklady. Aj preto radosť z cestovania rastie priamo úmerne s počtom kilometrov, ktoré nás vzďaľujú od domova. Kto však s rukou na srdci prizná, že prv, než vyrazí spoznávať krásy ďalekých krajín, odrecituje o polnoci to najlepšie zo svojej? Pripomeňte si s nami jedinosť Slovenska – pretože všade dobre, doma naj…!

4ka-1

Výstižne opísať akúkoľvek krajinu nie je vôbec také jednoduché, ako sa môže na prvý pohľad zdať. Pod výnimočnosť štátov sa podpisuje geografické územie, história, tradície a mnoho iných aspektov, ktoré dolaďujú ich národný šmrnc. Keby ste však mohli stráviť na Slovensku len jediný deň, sme si istí, že by ste zatúžili…

…navštíviť to najzaujímavejšie

Slovensko sa môže pýšiť nádhernou architektúrou, ktorá sa vystavuje obdivu v mnohých historických mestách či na odľahlých hradoch a zámkoch. Čo však vzbudzuje omnoho väčšiu pozornosť než ruka človeka, je práca matky prírody. A tá sa v našej rodnej zemi spája s názvom Tatry. Vysoké končiare slovenských veľhôr vzbudzujú obdiv nielen domácich, ale priťahujú davy z celej Európy. Niekoľko tisíc metrov nad morom si človek veľmi rýchlo uvedomí, že Slovensko je malá krajina rozlohou, no veľká bohatstvom.

…vidieť to najkrajšie

Čo môže byť väčšou pastvou pre oči ako krásna príroda? Krásna žena! A tých máme na Slovensku viac než dosť. Zatiaľ čo v okolitých krajinách dostávajú ženy rôzne prívlastky (Francúzky a šarmantnosť, Talianky a elegancia), slovenské devy sa v internacionálnom meradle považujú za prirodzene krásne. A vedzte, že mnoho mužov z Európy, Ázie či Ameriky si ulovilo svoju polovičku práve na Slovensku.

…ochutnať to najlepšie

Čo by to bol za dokonalý slovenský deň bez plného bruška? O to sa Slováci teda vedia postarať. Tradičné bryndzové halušky sú natoľko výnimočné, že vo svete nenájdete ani podobné jedlo, ani zahraničný preklad!

…zdieľať čo najefektívnejšie

Aj pri takejto ceste je potrebné udržiavať kontakt so svojimi blízkymi. Zaiste sa veľmi radi pochválite, že ste navštívili krásne hory, stretli okúzľujúce ženy a pochutili si na neobyčajnom jedle. Na slovné, písomné či grafické zdieľanie zážitkov si musíte vybrať vhodného operátora. Záleží na vás, či uprednostňujete volanie alebo radšej píšete textové správy či chatujete prostredníctvom mobilného internetu. Slovensko je rozmanité aj v tomto ohľade a vyberať môžete z ponúk viacerých poskytovateľov mobilných služieb. Ak však zatúžite zostať naladení na slovenskú nôtu i naďalej, výhodné balíčky poskytuje napríklad 4ka, prvý a jediný skutočne slovenský mobilný operátor.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :