Máte zapnutý Adblock!

Prosím vypnite Adblock na stránke Svetkuriozit.sk a znovu ju načítajte (F5). Ďakujeme

Snívali ste niekedy o nezabudnuteľnom dobrodružstve s rodinou alebo priateľmi? Na road-trip plný zážitkov, ktoré si zapamätáte do konca života? S novou Škodou Karoq to nie je len sen. To všetko môžete zažiť. A navyše s maximálnym pocitom bezpečia.

Krásna zvonku i zvnútra

Škoda Karoq je úchvatná zvonka i zvnútra. Na prvý pohľad si všimnete elegantné línie vozidla. Rezané blatníky a ochranné kryty zosilňujú robustný charakter SUV, ktorý v nejednom motoristovi vyvolá silný dojem.

Interiér je vybavený najmodernejšími technológiami. S týmto SUV si hneď zvyknete na nadpriemerné pohodlie.

Off-road vozidlo prvej ligy

Úchvatný dizajn je len začiatok. Off-roadové SUV je plne vybavené na každú situáciu. S inteligentným pohonom 4×4 zvládne jazdu aj po nespevnených cestách či štrku. V priebehu zlomku sekundy dokáže zareagovať na zmenu terénu. Čo na to vravíte? S týmto vozidlom hravo opustíte asfaltovú cestu a zdoláte všetky výzvy. Extrémne pevná karoséria, asistenti na jazdu v teréne (napr. asistent jazdy z kopca) vás podporia vo vašich dobrodružstvách.

Pripojiteľnosť v každej situácii

Škoda Karoq má široké možnosti pripojenia, pomocou ktorých si uľahčíte mnohé situácie. Ak sa nedajbože stanete účastníkom dopravnej nehody, pomoc viete privolať pomocou SOS tlačidla. Stlačenie tlačidla vám tiež pomôže, ak chcete kontaktovať servisné stredisko Škoda.

Pomocou SMARTLINK+ viete zobraziť na smartfóne vyše 40 parametrov vozidla. Niektoré vybrané funkcie viete ovládať aj na diaľku. Samozrejmosťou sú aj navigačné služby, USB konektory, či Wi-Fi.

Moderné systémy a technológie

Ako sme už povedali, Škoda Karoq vám poskytuje maximálnu bezpečnosť. K nej patria i moderné asistenčné systémy. Jedným z nich je napríklad Lane Assist, ktorý rozpozná neúmyselné vychýlenie z jazdného pruhu a aktívne prispôsobí riadenie. Okrem tohto systému má Karoq k dispozícii mnohé ďalšie. Zaujímavým je napríklad Front Assist s prediktívnou ochranou chodcov alebo asistent v dopravnej zápche. Parkovanie či detekcia mŕtveho uhla sú s inteligentnými technológiami hračkou.

Škoda Karoq čaká na vás

V Auto Gabriel sú pre vás pripravené najmodernejšie vozidlá Škoda Karoq. Určite tam nájdete to svoje, ktoré vám splní vaše sny. Vydajte sa na najdobrodružnejšie cesty so Škodou Karoq.

Ako sa vám páčil tento príspevok?

Kliknite na hviezdu pre vaše hodnotenie!

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov: 0

Zatiaľ žiadne hodnotenie! Buďte prvý, kto zahlasuje.

Komentáre

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
  • Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :